Kılıçdaroğlu Pazar günü Adana’da

Kılıçdaroğlu Pazar günü Adana’da

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Av.Emrah Kozay, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun 10 Haziran 2018 Pazar günü Adana’ya gelip ve bir dizi temaslarda bulunduktan sonra akşam Adanalılarla iftarda buluşacağını bildirdi.

Av. Kozay yaptığı yazılı açıklamada, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun 24 Haziran seçimleri öncesinde Adana’ya yapacağı ziyaretle ilgili detayları paylaştı.

ODA VE BİRLİK BAŞKANLARIYLA BİRARAYA GELECEK

Av. Kozay, Kılıçdaroğlu’nun 10 Haziran Pazar günü Adana’ya geleceğini ve ilk olarak saat 12.00’de Seyhan Oteli’nde çiftçi ve sulama birlikleri, esnaf ve meslek odaları ile sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileriyle buluşacağını vurguladı.

Reklama Tıklayarak Bize Destek Olun
İFTARINI YÜREĞİR’DE HALKLA BİRLİKTE AÇACAK

Kılıçdaroğlu’nun saat 14.00’te Türkiye Kuvayi Milliye Mücahitler Derneği Genel Merkezi’ni ziyaret ettikten sonra saat 16.00’da iş insanlarıyla basına kapalı toplantıda bir araya geleceğini belirten Av.Kozay, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu saat 17.30’da Seyhan Belediyemizin önünde Halk Kart dağıtım törenine katılacak. Saat 19.15’te de Yüreğir ilçemizde Seyhan ve Çukurova belediyelerimizin ortaklaşa organize edeceği iftar programında Adanalılarla buluşacak. Tüm halkımızı iftar programımıza bekliyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bloomberg’den Türkiye yorumu: Bölgesel resetleme gündemde
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın