Kılıçdaroğlu’ndan Adana’ya övgü

Kılıçdaroğlu’ndan Adana’ya övgü

CHP Milletvekili Adayı Ayhan Barut da, Adana’ya gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na eşlik etti

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana’ya övgü yağdırdı. Adana Milletvekili Adayı Ayhan Barut’un da eşlik ettiği CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran’da Adana ve Türkiye genelinde büyük bir başarı elde ederek halkın iktidarını kuracaklarını söyledi.

HİÇ YALNIZ BIRAKMADI

Özel bir uçakla Adana Havaalanı’na gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP Adana İl Başkanı Emrah Kozay, Milletvekilleri Zülfikar İnönü Tümer ve İbrahim Özdiş, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal ile Ayhan Barut’un da aralarında bulunduğu tüm milletvekili adayları ve partililer karşıladı. Tüm gün boyunca Adana’da temaslarda bulunan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Adana’ya övgü yağdırdı. Adana Milletvekili Adayı Ayhan Barut’un da eşlik ettiği CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bereketli toprakların diyarı Adana’da yoksulluk ve işsizliğin kader olmadığını belirterek 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

KILIÇDAROĞLU’NA BÜYÜK İLGİ

24 Haziran’da Adana ve Türkiye genelinde büyük bir başarı elde ederek halkın iktidarını kuracaklarını söyleyen Kılıçdaroğlu’nu Adanalılar ve partililer de bağrına bastı. Büyük ilgi gören CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seyhan Oteli’nde demokratik kitle örgütü ve sulama birlikleri temsilcileri, iş dünyası bileşenleri ile buluştuktan sonra Türkiye Kuvayi Milliye ve Mücahitleri Derneği’ni ziyaret etti. Seyhan Belediyesi Halk Kart dağıtım törenine katılan Kılıçdaroğlu, Yavuzlar Mahallesi’nde iftarını açtı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  3 Mayıs Türkçüler Günü

‘SÖZ VERDİK’

İftar sonrası havaalanına geçen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine eşlik edenlerle yakından ilgilenip seçimlerde büyük bir başarı elde edilmesi için çok çalışılmasını istedi. Tüm gün eşlik ettiği CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yakın ilgi gösterdiği CHP Adana Milletvekili Adayı Ayhan Barut, “Sayın Genel Başkanımıza söz verdik. CHP’yi güçlü bir çoğunlukla parlamentoda temsil edeceğiz, adayımız Muharrem İnce’yi de Cumhurbaşkanı seçtireceğiz. Bu yokluk ve yoksulluk düzeni sona erecek. Çağdaş ve aydınlık bir Türkiye’de herkes mutlu olacak. Esnafından çiftçisine, emeklisinden işçisine üreten herkes rahat bir nefes alacak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın