KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Kilolara Stressiz Çözüm!

Kilolara Stressiz Çözüm!

New Life Lactease ile stres fazla kiloya dönüşmüyor, kilo sorunu ortadan kalkıyor!

Stresin hayatımızda birçok olumsuz etkisi vardır. Cilt hastalıkları, uykusuzluk, fazla kilolar, yeme bozuklukları…

Strese bağlı fazla kilo ise kadınların kabusu! Kadınları bu kabustan kurtaran bir ürün New Life ayrıcalığı ile artık raflarda.

New Life’ın yeni ürünü Lactease stresin etkilerini minimuma indiriyor. Uzmanlara göre stres, merkezi yağ depolama sistemini harekete geçirerek, kortizol hormonu salgılanmasını körüklüyor, bu da kilo almaya yol açıyor. Diyet yaparken de beden kendini ister istemez baskı altında hissediyor ve buna bağlı stres oluşuyor. Stresin etkilerinden vücudumuzu arındırmak için ise New Life Lactease birebir.

Ilık süt içtikten sonra sakinleşen bebeklerden ilham alınarak üretilen New Life Lactease, stres etkilerini hafifletmekte birebir!

12 yıllık çalışmalar sonucunda üretilen Lactease süt proteininden elde edilmiş doğal bir besin desteği. Stres etkilerini azaltan çoğu ürün gibi uyku ve uyuşukluk yapmıyor, bağımlılık yaratmıyor ve günlük aktiviteleri engellemiyor. Laktoz içermediğinden ise güvenle kullanılabiliyor.
Ürün 2 hafta düzenli kullanıldıktan sonra etkisini göstermeye başlıyor. Diyet yaparken günde bir kapsül almak yeterli. Stresin arttığı sigarayı bırakma, iş değişikliği ve taşınma gibi dönemlerin 3-4 gün öncesinden günde iki kapsül almak tüm etkileri minimuma indiriyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın