Kızılaydan Anneler Gününde Anlamlı Dokunuşlar

Kızılaydan Anneler Gününde Anlamlı Dokunuşlar

Türk Kızılayı Kozan İlçe temsilciliği Vefa Gurubu Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında anneler gününde ilçemiz Kozan’a bağlı Gaziköy ve Kamışoba Mahallelerinde ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi, ramazan pidesi ve tatlı yardımında bulunarak annelerin anneler gününü kutladılar.

Kızılay Kozan İlçe Başkanı Oğuz Cengiz ile birlikte Kızılay Gaziköy temsilcisi Türkeş Manga, Şehit Kubilay İlkokulu öğretmeni Türker Manga, 60. Yıl Şehit Mustafa Akar Ortaokulu Müdürü Çelik, Ahmet Cevdet Çamurdan Matematik öğretmeni Kubilay Yıldırımbeyazıt, Mutlu Kırtasiye sahibi Adem Mutlu, 60. Yıl Şehit Mustafa Akar Ortaokulu Matematik Öğretmeni Mehmet Küçükaydın  ve serbest meslek sahibi Yavuz Cengiz ev ev gezerek anlamlı dokunuşlarda bulundular.

Ziyarette ayrıca Kamışoba Mahalesinde iki aileye yetecek kadar sebze fidesi verilerek sebzeciliğin evlerde yaygınlaştırılması için girişimde bulunuldu.

Etkinlik sonunda Gaziköy Mahallesinde 55 yıldan bu yana büyük zorluklarla yaşam savaşı veren Tiryaki ailesi ziyaret edilerek onların sahipsiz bırakılmayacağı ve yardım kampanyası düzenlenmesi için girişimde bulunulacağı bilgisi paylaşıldı.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da yaptığı konuşmasında 55 yıldır bu halde yaşayan aileye yardım etmek özellikle içinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayında bu aileye sahip çıkmak hayırların en makbulü olacaktır. Tüm hayırsever vatandaşlarımızı bu çaresiz insanlara sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yerli ve milli Altay tankının seri üretimi için bakın hangi ülkeden izin bekleniyor
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın