KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Köy Okulu Öğrencileri Finlandiya ve Litvanya’ya gittiler

Köy Okulu Öğrencileri Finlandiya ve Litvanya’ya gittiler

Adana’nın Kozan ilçesinde Pekmezci Köyü Ortaokulu öğrencileri AB Comenius Projesi kapsamında Finlandiya ve Litvanya’ya gittiler

Avrupa Birliği Comenius (Okul Ortaklığı) Projesi kapsamında Kozan’ın Pekmezci Ortaokulu İngilizce öğretmeni Abdullah BOZ ile birlikte 1 Öğretmen, Finlandiya ve Litvanya’nın eğitim ve kültür faaliyetlerini görmek için okul ortaklığı projesi kapsamında Helsinki-Hyvinkaa ve Kaltinenai kentlerindeki okulları gezip bilgi aldılar.

2

Öğrenciler Finlandiya’nın Helsinki-Hyvinkaa şehrinde bulunan Okulu ve Litvanya’nın Kaltinenai şehrinde bulunan Okulu gezmeye gittiler. Öğretmenlerin ve öğrencilerinin yanı sıra Romanya, Yunanistan, İspanya, Litfanya ve Finlandiya olmak üzere 5 farklı Avrupa ülkesinden eğitimci ve öğrencilerin proje kapsamında aynı ülkeye gezmeye geldikleri öğrenildi.

litvanya

Geziden dolayı büyük bir memnuniyet duyan Pekmezci köyü ortaokulu öğrencilerinin sevinçleri gözlerinden okunuyordu.

DSC_0917

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak böyle güzel organizasyonlara destek olarak öğrencilerinin farklı ülkelerdeki eğitim ve öğretimi görmelerini sağlayan ve farklı kültürdeki öğrencilerin bir araya gelmelerine destek olan Pekmezci Köyü İlköğretim Okulu Müdürü Erdoğan Güney’i, İngilizce öğretmeni Abdullah BOZ’u ve değerli öğretmenlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

15

DSC_1180

IMG_8939

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan’ın kararı Paşinyan’ı şoke etti
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın