Kozan Basınından Başkan Alemdar Öztürk’e Geçmiş Olsun Ziyareti

Kozan Basınından Başkan Alemdar Öztürk’e Geçmiş Olsun Ziyareti

Kozan Basınından KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni ve Kozan Zirve Haber Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçüközen Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü ziyaret ettiler.

İçişleri Bakanlığı tarafından görevden geçici bir süre için el çektirilen ve yargılandığı Adana 12. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tahliye edilen Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk yargının mutlaka doğru kararı vereceklerine inanan sevenleri tarafından büyük bir coşku içinde Tarsus kapalı cezaevinden alınarak memleketi Ceyhan’daki evine kadar konvoy eşliğinde getirilmişti.
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün suçsuz olduğuna her zaman inanan ve yazılarıyla suçsuzluğunu vurgulayan KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ve Kozan Zirve Haber Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçüközen’le birlikte Başkan Alemdar Öztürk’ün evine ziyarete giderek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Ziyaretçilerin yoğun olarak sürekli dolup taştığı başkan Öztürk’ün evine yapılan ziyaret sırasında Yumurtalık belediye başkanı Türkeş Filik’in de katılmasıyla beraber yaklaşık 2 saatlik sohbetten sonra Kozan Basınından Türkeş Manga ve İsmail Küçüközen Başkan Öztürk’ü en kısa zamanında görevinin başında görmek istediklerini belirttiler.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan Kızılay’dan Başkan Özgan’a Teşekkür Belgesi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın