Kozan Belediyesi arı gibi

Kozan Belediyesi arı gibi

DSC_0005

-Varsaklar mahallesi muhtarı Enişte “Mahallemiz  10 yılda görmediği hizmeti 2 ay içinde gördü”

Kozan Belediyesi, şehrin farklı noktalarında, mahalle ve sokaklardaki parke ve asfalt çalışmalarını ile park düzenlemelerini  aralıksız sürdürüyor. Mahalle muhtarları ise sunulan hizmetlerden memnun olduklarını ifade ederek Belediye Başkanı Musa Öztürk’e teşekkür ediyor.

DSC_0020

Belediye ekipleri, Varsaklar mahallesi’nde Deste, Meltem, Çağlayan, Şehit Işık Kılıç sokaklardaki parke kaplama çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak Akşemsettin  sokakta çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Ekipler, kısa süre önce Varsaklar mahallesindeki bazı stabilize yolları da asfaltlarken, Fevzi Çakmak Parkı içindeki bir alana muhtarlık binası, bay-bayan ve engelli tuvaleti ile çay ocağı yapımına başladı.

DSC_0030

Varsaklar mahallesi Muhtarı Rüstem Enişte, Belediye Başkanı Musa Öztürk’ün göreve gelmesinin ardından verdiği talimatla mahallesinde başlatılan çalışmaların geçen 10 yılda yapılan hizmetlerden fazla olduğunu ifade ederek, Başkan Öztürk ve ekibine teşekkür etti.

Kozan Belediyesi’nin hizmet üretmediği yönünde çıkarılan asılsız dedikodulara üzüldüğünü belirten Enişte, belediyenin sunduğu güzel ve kalıcı hizmetleri  yakından takip ettiklerini ve memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

DSC_3976

Muhtar Enişte şunları söyledi;

“Başkan Öztürk veya görevlendirdiği başkan yardımcıları ile birim amirlerine dilediğimiz zaman ulaşarak sorunlarımızı aktarıyoruz. Yaptığımızı haftalık toplantılarla belediye ile koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Başkanımız seçimden önce verdiği sözü tuttu. Mahallemiz, 10 yılda görmediği hizmeti 2 ay içinde gördü.  Mahalleli uzun zamandır beklediği hizmetlere kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor ”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Suriye’den acı haber: 2 askerimiz şehit, 2 yaralı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN