KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Kozan Belediyesi Gaziköy Merkez Camisine İki Adet Kamelya Yaptı

Kozan Belediyesi Gaziköy Merkez Camisine İki Adet Kamelya Yaptı

Gaziköy Merkez Camisi avlusuna yapılan iki adet kamelya tamamlanarak Cuma namazını Gaziköy Merkez Camisinde kılan Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu tarafından KozanBilgi.NetGenel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ve cami imam hatibi Zeynel Kurt’a teslimi yapıldı.

Gaziköye hayırlı olması dileklerini belirten Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu, cami avlusunun tüm budama ve temizlik işlerini de Kozan Belediyesi ekiplerine yaptırdı.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da belediye Başkanı Musa Öztürk’e başkan yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu’na teşekkür ederek Gaziköye yapılacak yeni hizmetlerin de takipçisi olduğunu söyledi.

Daha sonra KozanBilgi.Net’in yayın merkezi Fulya Markete geçen Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu, Türkeş Manga’nın acil taleplerinden birisi olan eski adalet mahallesi ana yolunun bir an önce bozuk yerlerinin onarımının yapılarak Gaziköye yakışır bir hale getirilmesini istedi.

Kozan Belediye Başkan Yardımcısı sayın Cengiz Yeşiloğlu programa alarak en kısa sürede yolun yapılacağı müjdesini verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan’ın kararı Paşinyan’ı şoke etti
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın