Kozan Belediyesi  hizmet içi eğitim semineri düzenledi

Kozan Belediyesi  hizmet içi eğitim semineri düzenledi

DSC_0019

Kozan Belediyesi, “Belediye Kanunu, Büyükşehir Belediye Kanunu ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu” hakkında hizmet içi eğitim semineri düzenledi.

DSC_0027

Belediye SODES Gençlik Merkezi salonunda düzenlenen eğitim semineri, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

DSC_0038

Belediye Başkan Vekili Mustafa Duru,  eğitim seminerini, kurumsal kimlik anlayışına olumlu katkı yapması, kurumun ve vatandaşların haklarının daha iyi korunabilmesi amacıyla düzenlediklerini,  seminerde edinilecek bilgilerin ilgili kanunların daha iyi kavranmasına önemli katkısı olacağını belirtti.

DSC_0049

Seminere konuşmacı olarak davet edilen İçişleri Bakanlığı, Mahalli İdareler Müdürlüğü, Şube Müdürü Mustafa Dönmez, 2 gün süren seminerin ilk gününde Belediye Kanunu’nu anlattı.

DSC_0043

Dönmez, seminerin ikinci gününde ise Büyükşehir Belediye Kanunu ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu hakkında detaylı bilgi verdi. Seminer, Dönmez’in soruları yanıtlaması ile sona erdi.

DSC_0089

Seminere Belediye Başkan Yardımcıları Yaşar Şenöz ve Cengiz Yeşiloğlu, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve çalışanlar katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Haftanın Kahramanları - Dr. Aykut Şahin, Müjgan Atıcı, Mehmet Çoban
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın