Kozan Belediyesi muhtarların sorunlarını dinledi

Kozan Belediyesi muhtarların sorunlarını dinledi

444

Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu, ilçe merkezindeki mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi.

Başkan Yardımcısı Yeşiloğlu,  Arıkan Konağı’nda düzenlediği kahvaltılı toplantıda, muhtarlarla bir süre sohbet ederek,  devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi

111

Gelen bütün istekleri değerlendirerek yerinde tespit yaptıklarını ifade eden Yeşiloğlu, “Büyükşehir belediyemizle el ele vererek mahallelerimizde çok daha güzel işler yapacağız. Bu tür toplantılarda bir araya gelerek yapacağımız değerlendirmelerle sorunları birlikte çözeceğiz. Hizmetlerimizi mahalle ayrımı gözetmeksizin yapmaya devam edeceğiz” dedi.

222

Tufanpaşa mahallesi Muhtarı Nuh Çolak ise yıllardan buyana artarak devam eden sorunların tamamının,  kısa süre önce işbaşına gelen yeni belediye yönetiminin bir çırpıda çözmesini  istemenin haksızlık olacağını, sorunların çözümü noktasında belediye biraz daha zaman tanınması gerektiğine inandıklarını kaydetti.

333

Toplantıda söz alan diğer mahalle muhtarları da belediyenin bütçe imkanlarının önceki döneme göre  kısıtlı olduğunu bildiklerini,  mahallelerdeki sorunların önem sırası belirlenerek çözülmesinden yana olduklarını söylediler.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  3 Mayıs Türkçüler Günü
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın