Kozan Belediyesinden Asfalt Atağı

Kozan Belediyesinden Asfalt Atağı

Kozan Belediyesi, şehrin her noktasında aralıksız olarak sürdürdüğü sıcak asfalt çalışmalarını Tufanpaşa Mahallesi’nde yoğunlaştırdı.

Cumhuriyet Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde başlatılan sıcak asfalt çalışmaları Çetin Sokak, Taştekin Sokak’ta devam ediyor. Sıcak asfalt çalışmaları Tufanpaşa Mahallesi’nde Asma Sokak, Lale Sokak ve Tanrıverdi Sokak gibi yaklaşık 15 sokak da programa alınarak bu sokaklarda da sıcak asfalt kaplama çalışmaları başladı.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN ÖZTÜRK’E TEŞEKKÜR

Cumhuriyet ve Tufanpaşa Mahallesi’nde devam eden sıcak asfalt çalışmaları bölge halkı tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Yoğun bir nüfus yapısına sahip bölgede oturan vatandaşlar, “Kozan Belediyesi’nin yürüttüğü asfalt çalışmaları kapsamında kaliteli asfalta kavuşuyoruz. Bu çalışmayla ulaşımımızı ve dolayısıyla yaşamımızı kolaylaştıran Kozan Belediye Başkanı Sayın Musa Öztürk’e teşekkür ediyoruz.” dediler.

“KALİTELİ HİZMETİ KISA SÜREDE VATANDAŞIMIZN AYAĞINA GÖTÜRÜYORUZ”

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk şehrin her noktasında alt yapı, üst yapı, yol ve asfalt çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini belirterek “Vatandaşımızın en kaliteli hizmeti en kısa sürede alması için bütün imkânlarımızı kullanıyoruz. Bölgedeki cadde ve sokakları sıcak asfalt ile kaplıyoruz. Şu an yine Cumhuriyet ile Tufanpaşa Mahallesi’nde asfaltlama çalışmamız devam ediyor. Yine Karacaoğlan Mahallemiz’de de yeni park çalışmamız tamamlanmak üzere olup en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan’da Defineciler Binlerce Yıllık Kültürel Varlıkları Talan Ettiler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın