Kozan Bölge Gazetesinden KozanBilgi.Net’e Ziyaret

Kozan Bölge Gazetesinden KozanBilgi.Net’e Ziyaret

Kozan Bölge Gazetesi Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Emre Bozdemir KozanBilgi.Net’in Gaziköy Mahallesindeki yayın merkezini ziyaret ederek KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ile bir süre sohbet ettiler.

İlçemiz Kozan’da 15 yıllık yerel ve ulusal anlamda gazetecilik deneyimli olan TRT ve İhlas Haber Ajansı Kozan muhabiri olan Emre Bozdemir yeni yayın hayatına başlayan gazetesinde bağımsız yayın çizgisini ön planda tuttuklarını belirtti.

13 Mayıs 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan haftalık olarak her salı günü olmak üzere dördüncü sayısıyla okurlarıyla buluşan Kozan Bölge Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Bozdemir, “Kozan için yapılan, ve yapılacak olan Kozan’ın menfaatine olan her Konuda vatandaşlarımızın yanında olacağız. Bu vesile ile KozanBilgi.Net le paylaşımda bulunmaktan da mutluluk duyarım” dedi.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, Kozan Bölge Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Bozademir’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek yayın hayatlarında başarılar diledi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Haiti’de yeni Başbakan resmen Ariel Henry
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN