Kozan Devlet Hastanesi Müdürü Çağlar Çoban’dan Yeni Hastane Müjdesi

Kozan Devlet Hastanesi Müdürü Çağlar Çoban’dan Yeni Hastane Müjdesi

Kozan Devlet Hastanesi Müdürü, Kozan Sağlık Sen Temsilcisi ve Kozan Genç TÜMSİAD Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Çağlar Çoban KozanBilgi.Net’in Gaziköy’deki yayın merkezine gelerek KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın “Yeni hastane binası ne zaman hizmete girecek” sorusuna açıklık getiren Kozan Devlet Hastanesi Müdürü Çağlar Çoban “Türkeş Bey, işin süresi 27 Aralıkta bitiyor. Yüklenici firmanın TOKİ’ye işi teslimi ve geçici kabul işlemlerinin Mart 2016 gibi bitmesi halinde en geç 2016 Haziran ayında açmayı planlıyoruz.

Şimdiden tıbbi teçhizat, donanım ihtiyaç planlaması ihalemiz yapıldı. Bir çok hazırlığımız Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğimizin katkısıyla yapıldı. Adana Milletvekilimiz ve TBMM Sağlık Komisyon Başkanımız Necdet Ünüvar ve yeni seçilen vekilimiz Tamer Dağlı’nın ilgileri ile bir an önce Kozan ve Bölge halkımızı otel konforlu bir hastaneye kavuşturmaya çalışıyoruz. Kozan ve bölge halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak değerli ziyaretlerinden ve bilgilendirmelerinden dolayı Kozan Devlet Hastanesi Müdürü Sayın Çağlar Çoban’a teşekkür ediyoruz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan’da Defineciler Binlerce Yıllık Kültürel Varlıkları Talan Ettiler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın