Kozan Devlet Hastanesinden Gaziköy Lisesine Klima Yardımı

Kozan Devlet Hastanesinden Gaziköy Lisesine Klima Yardımı

Kozan Devlet Hastanesi ihtiyaç fazlası kullanmadıkları klimaları Kozan Gaziköy Lisesi öğrencilerinin kullanmaları için kurumlar arası devirle Gaziköy Çok Proğramlı Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Yıldız’a teslim etti.

DSCF0280

Gönderilen 2 adet klima okul müdürü Mustafa Yıldız’ın kontrolünde Gaziköy Çok Proğramlı Anadolu Lisesi sınıflarına takıldı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan okul müdürü Mustafa Yıldız “Kozan Devlet Hastanesi Müdürü Sayın Çağlar Çoban Beyefendiye teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi mutlu ettiler Allah razı olsun” dedi.

DSCF0282

Kozan Devlet Hastanesi Müdürü Çağlar Çoban ile daha sonra görüşen KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da Çoban’a “Bu örnek davranışınız kendi imkânlarıyla ayakta durmaya çalışan Gaziköy Lisesine can kattı. Okul müdürümüz ve değerli öğretmenlerimiz kendi gayretleri ile okulumuzu ayakta tutmaya çalışıyorlar ve kapatılmaması için büyük fedakârlıklar gösteriyorlar. Bu güzel paylaşım umarım diğer kurumlara ve değerli iş adamlarımıza da örnek olur ve onlardan da destek gelir. KozanBilgi.Net yönetimi olarak bizler de böyle güzel destekleri ve paylaşımları haber yapmaktan mutluluk duyarız.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Uzman isim tarih verdi: Yüzde 30 zam bekleniyor
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın