Kozan Esnaf Spor Kanal Ufuk Sporu Gol Yağmuruna Tuttu 5-0

Kozan Esnaf Spor Kanal Ufuk Sporu Gol Yağmuruna Tuttu 5-0

Kayhan Kardeşler stadyumunda Kanal Ufuk Sporla ilk karşılaşmasına çıkan Kozan Esnaf Spor mükemmel bir futbol sergileyerek Kanal Ufuk Sporu gol yağmuruna tuttu.

Kozan Esnaf Spor’un yoğun mücadelesi ve presleri sonucunda Kanal Ufuk Spor 5-0 mağlup olarak sahadan ayrılırken Kozan Esnaf Spor takımı kozana coşku yaşattı.

30. dakikada Ali Eroğlu Kozan Esnaf Spor’un ilk gölünü atarken 32 ve 34. dakikada İbrahim Eroğlu’nun üst üste gelen golleri, 39. dakikada Emirhan Eroğlu’nun mükemmel kafa golü ve 80. dakikada tekrar İbrahim Eroğlu’nun golü maçı 5-0 tamamladı.

Kozan Esnaf Spor Başkanı ve Tufanpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Metin Atıcı KozanBilgi.Net’e yaptığı açıklamada “2018-2019 futbol sezonuna başlamış bulunuyoruz. Takımızda U19 ve amatör olmak üzere iki tane takımız hedefimiz bu yıl gurubumuzda şampiyon olup bir üst tura çıkmaktır” dedi.
Kulüp Başkanı ve Türkeli Mahallesi Muhtar Adayı Emin Topaldemir’de KozanBilgi.Net’e yaptığı açıklamada “Kozanlı iş adamlarından takımımıza maddi manevi desteklerini bekliyoruz. Takımıza sahip çıkılsın, gençlerimiz kötü yola gitmesinler. Sigara, içki gibi kötü alışkanlıklardan uzak kalsınlar. Onun için futbol oynasınlar spor yapsınlar diye çabalıyoruz. Bu vesileyle ilk maçta ilk galibiyeti tüm Kozan halkına hediye ediyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN