Kozan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fehmi Haytaoğlu’ndan Gaziköy Okullarına Ziyaret

Kozan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fehmi Haytaoğlu’ndan Gaziköy Okullarına Ziyaret

Kozan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fehmi Haytaoğlu Gaziköy okullarını ziyaret ederek incelemede bulundu.

Okul Müdürü Alpaslan Alagöz, Müdür Yardımcıları ve öğretmenlerle sohbet eden Kozan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fehmi Haytaoğlu Kadirliden öğrencisi olan Ana sınıfı öğretmeni Hatice Dandıl’la da özlem giderdi. Haytaoğlu, KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yla da bir süre sohbet ederek bilgi alış verişinde bulundu.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fehmi Haytaoğlu’na “Kozan çok şanslı, ilçe milli eğitim müdürlüğünde hepsi pırlanta gibi değerli şube müdürleri var. Hepsi idealist, başarılı eğitimciler ama Fehmi Haytaoğlu’nun benim için özel bir yeri var. Onunla Kadirli ilçesinde başlayan merhabamız ölümsüz bir dostluğu başlattı. Sayın Haytaoğlunu her zaman yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

DSCF1331

MHP Kozan Milletvekili Aday Adayı Veteriner Hekim Ali Demir tarafından Gaziköy İlkokulunun ihtiyacında kullanılmak üzere gelen MDF’leri teslim alan KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya Haytaoğlu ““Başta Türkeş Bey olmak üzere okullarımıza, sevgili öğrencilerimize destek olan her kese teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

DSCF1333

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vergi borcu yapılandırması hangi borçları kapsıyor? Yapılandırma nasıl olacak?
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın