Kozan Kaymakamı Avni Oral, Bursa Nilüfer Kaymakamlığına Atandı

Kozan Kaymakamı Avni Oral, Bursa Nilüfer Kaymakamlığına Atandı

Resmi Gazetenin bu günkü sayısında İçişleri Bakanlığının Jandarma Genel Komutanlığı, Mülki İdare Amirleri ve Emniyet Müdürleri atama kararnamesinin yayımlanmasıyla birlikte Kozan Kaymakamı Avni Oral’ın Bursa Nilüfer Kaymakamlığına atamasının yapıldığı öğrenildi.

AVNİ ORAL KİMDİR?

Avni ORAL, 1971 yılında Erzurum’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum’da tamamladı. 1988 de girdiği İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 1992 yılında mezun oldu. 1995-1996 yılları arasında Beko Ticareti Anonim Şirketinde çalıştı. 1996 yılında Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Erzurum Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli staj programlarını tamamladı. Konya’nın Akören ilçesindeki Kaymakam görevi sırasında 46. dönem Müdavimi olarak Milli Güvenlik Akademisi’nden mezun oldu.

Sırasıyla Konya Derebucak, Diyarbakır Hani, Ardahan, Çıldır, Gümüşhane Kelkit ve Urfa Suruç, Balıkesir Sındırgı, Giresun Şebinkarahisar Kaymakamlıkları görevinde bulundu. İçişleri Bakanlığının 19/07/2013 tarih ve 2013/463 sayılı Müşterek Kararnamesi ile Şebinkarahisar Kaymakamı iken, Kozan Kaymakamlığına atandı. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde “Toplam Kalite Yönetimi ve Kamu yönetiminde uygulanması “konusunda yüksek lisans yaptı.

03.09.2013 tarihinden bu yana İlçemiz Kozan’da görev yapan Avni Oral, Avukat Hande Sinem Oral ile evli ve Oğuz, Mustafa Kerem, Enver Emre isminde üç oğlu olup, İngilizce bilmektedir.

İlçemiz Kozan’da dört buçuk yıl boyunca hizmet mücadelesi veren Sayın Avni Oral’a KozanBilgi.Net Yönetimi olarak Bursa Nilüfer’de yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye şehitlerini uğurladı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın