Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam Gaziköy ve Ayşehoca Mahalle Okullarını Ziyaret Etti

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam Gaziköy ve Ayşehoca Mahalle Okullarını Ziyaret Etti

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam ilçemize bağlı Gaziköy ve Ayşehoca Mahallelerindeki ilk, orta ve lise eğitim kurumlarına ziyarette bulundu.

İlk ziyaretini Gaziköy İlköğretim Okuluna gerçekleştiren Kaymakam Gürçam sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti ve onlara çeşitli sorular sordu. Daha sonra Ortaokul bölümüne geçen Gürçam burada yine sınıfları gezerek liseye hazırlanan öğrencilerle de sohbet ederek onlara başarılar diledi.

Gaziköy Çok Programlı Anadolu Lisesine de uğrayan Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam kapanmak üzere olan fakat yeniden eğitim öğretime açılan okul hakkında öğrenci ve öğretmenleri bilgilendirdi. Kaymakam Gürçam’la beraber gelen Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez’de “Önümüzdeki yıl inşallah yaklaşık 150 öğrenciyle okulumuz tekrar eski canlılığına kavuşacak” dedi.

Okul Müdürü Mustafa Yıldız tarafından Kaymakam Gürçam ve beraberinde gelen konuklara Kur’an-ı Kerim Meali ve İslam İlmihali kitapları hediye edildi.

Gaziköy ziyaretlerini tamamlayan Kaymakam Gürçam son olarak Ayşe Hoca Mahallesi İlköğretim Okulunu da ziyaret ederek birleştirilmiş sınıflarda eğitim-öğretim gören öğrencilere başarılar dileyerek onlarla aynı sıraları paylaşıp hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaymakamı Şafak Gürçam’ın okul ziyaretlerine İlçe Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Ahmet Eroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, Kozan Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sırkıntı, Gaziköy Jandarma Karakol Komutanı Nasim Çelik eşlik ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  3 Mayıs Türkçüler Günü
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın