Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Bayramlarımız, İslam dininin hoşgörü ve anlayış geleneğini, dostluk, barış, saygı ve sevgi hislerini ön plana çıkaran, kişinin iç dünyasındaki güzelliklerin doğruya ulaşmasına, yardımlaşma ve hoşgörü bağlarının daha da güçlenmesine vesile olan özel günlerdir.

Birlik ve dirliğin, hoşgörü ve sevginin simgesi olan bayramlarda düşmanlıkları, dargınlıkları bir yana bırakarak dostluklara yönelmeli; birlikteliğimizi sağlayan ortak değerlerimize sahip çıkarak, bunları gelecek kuşaklara aktarmalıyız.

Birlik ve beraberliğin büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları, şehit yakınları ve gazileri ziyaret ederek, onlara maddi ve manevi yardımlarda bulunarak, bayram sevinçlerini paylaşmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Kozanlı hemşerilerimin, Ramazan Bayramını en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ramazan Bayramımız mübarek olsun
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın