KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Kozan Kent Konseyi Genel Kurulu Toplandı

Kozan Kent Konseyi Genel Kurulu Toplandı

Kozan Kent Konseyi Genel Kurulu yeni dönem için başkan ve yürütme kurulunu seçti.

Kamu kurum ve kuruluşları, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden oluşan Kent Konseyi Genel Kurulu bu gün saat 14:30’da Kozan Belediyesi Millet Bahçesi Kültür Salonunda toplandı. Yaklaşık 60 temsilcinin katılımı ile gerçekleşen genel kurul toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Kent Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kaymaz’ın başkanlık yaptığı 3 yılın değerlendirmesini yaptığı konuşmasının ardından, kent konseyi faaliyet raporu sunuldu. Kent konseyi başkanlığı seçimine geçilmeden önce divan kurulu oluşturuldu. Türk Eğitim-Sen Kozan Temsilcisi Mürsel Yazıcı divan kurulu başkanlığına, Kozan Belediyesi Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz ve Kızılay Kozan Şube Başkanı Enver Erkuran divan üyeliğine seçildi.

Kent Konseyi Başkanlığını geçtiğimiz dönem yürüten ve tekrar aday olan Ömer Faruk Kaymaz, tek aday olarak katıldığı seçimde, yapılan açık oylama soncunda yeniden başkanlığa seçildi. Kent Konseyi Yürütme Kurulu oylaması sonucunda ise yürütme kurulu şu üyelerden oluştu; Derya Deniz, Emin Canbolat, Erhan Karaoğlu, Erkan Açıcı, Fatma İzgi, Hikmet Eser, Hüseyin Coşkun Tan, Hüseyin İnan, Kuddusi Çalatlı, Leyla Rahşan Karavelioğlu, Mehmet Gürlen, Metin Cafer Yüce, Nevzat Garip, Nuri Dağlı, Ülkü Şahin, Varol Şahin, Zehra Çiçekli.

Kozan Kent Konseyi genel kurulu yeniden başkan seçilen Ömer Faruk Kaymaz’ın teşekkür konuşmasının ardından dilek ve temenniler ile sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Esnaf Kaderine Terk Edildi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın