Kozan Kent Konseyi‘nden uyuşturucu ile mücadele çalışması

Kozan Kent Konseyi‘nden uyuşturucu ile mücadele çalışması

DSC_0154

Kozan Kent Konseyi, madde kullanımı ve bağımlılığı ile ilgili mücadeleye destek olmak amacıyla çalışma başlattı.

Kent Konseyi  Eğitim Öğretim Çalışma Komisyonu Başkanı Zehra Çiçekli ve komisyon üyeleri, ilçe Emniyet Müdürü Serkan Üzülmez’i makamında ziyaret etti.

Emniyet Müdürlüğü’nün madde bağımlılığı konusundaki bilinçlendirme çalışmalarına katkı sağlamak amacıyla uyuşturucunun zararlarının anlatıldığı eğitim seminerleri düzenlemeyi planladıklarını belirten komisyon üyeleri, Müdür Üzülmez’e işbirliği teklifinde bulundu.

Kozan Kent Konseyi‘nden uyuşturucu ile mücadele çalışması

Komisyon üyesi Enver Erkuran, yurt genelinde uyuşturucu kullanım yaşının her geçen gün daha aşağıya düştüğüne dikkat çekerek, bu olumsuz gelişmeden ilçenin de etkilenmemesi için biran önce harekete geçmek ve ilçe emniyet müdürlüğü ile işbirliği yapmak istediklerini söyledi.

İlçe Emniyet Müdürü Üzülmez ise toplumsal bir sorun haline gelen ve toplumun her kesimini ilgilendiren madde kullanımı ve bağımlılığının önüne geçmek için ilgili kurumlar ve aileler başta olmak üzere herkesin üzerine düşen görevler olduğunu ifade ederek Kent Konseyi’ne ve komisyon üyelerine duyarlılıkları için teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaymakam Gürçam: "Jandarma Teşkilatımızın 182. Kuruluş Yıldönümünü gururla kutlamaktayız"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın