Kozan Kızılay’dan Başkan Özgan’a Teşekkür Belgesi

Kozan Kızılay’dan Başkan Özgan’a Teşekkür Belgesi

Türk Kızılay’ı Kozan İlçe Başkanı Oğuz Cengiz ve KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni, Türk Kızılay’ı Gaziköy Bölge Temsilcisi Türkeş Manga Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı makamında ziyaret ederek Kızılay olarak Gaziköy Lisesinde yapılan çalışmalara verdiği destekten dolayı Başkan Özgan’a teşekkür belgesi verdiler.

Sıcak ve samimi bir sohbette, Başkan Özgan’dan Gaziköy Lisesine yapılan kamelyanın eksik olan oturakların yapılması konusunda destek isteyen Türkeş Manga’ya başkan Özgan hemen telefonla Şantiye Şefi Saycan Say’ı arayarak acil olarak gerekenin yapılması talimatını verdi.

Türkeş Manga konuşmasında Başkan Özgan’dan Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Gaziköy Lisesinin yeni yapılan avlu duvarlarının ön kısımlarının komple ağaç türü çiçeklerle çiçeklendirilmesini istedi. Başkan Özgan Park ve Bahçeler Müdürü Fatih Ateş’i telefonla arayarak çiçeklendirmenin acil olarak yapılması talimatını verdi.

Türkeş Manga konuşmasında son olarak Başkan Özgan’dan Gaziköyde düzenlenecek olan “ŞEHİT MUSTAFA FEHMİ KUBİLAY FUTBOL TURNUVASI” na destek olmasını istedi.

Başkan Özgan turnuvaya destek verecekleri müjdesini vererek hayırlı olmasını diledi.

Kozan Belediye Başkanı Sayın Kazım Özgan’a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rusya’dan dikkat çeken iddia: Türkiye’yle yeni S-400 anlaşmasında sona yaklaşıldı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN