Kozan Manşet Gazetesinden KozanBilgi.Net’e Ziyaret

Kozan Manşet Gazetesinden KozanBilgi.Net’e Ziyaret

İlçemiz Kozan’da yayın yapan ve tarafsızlık çizgisiyle ön plana çıkan, güçlü sesi ile bir çok önemli konuyu gündeme taşıyan Kozan Manşet Haber Gazetesi kurucusu ve genel yayın yönetmeni Hamza Güven beraberinde Kozan Manşet Gazetesi köşe yazarı, Tufan Tarım & HTAGRO Tarım Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Tufan ile KozanBilgi.Net’in GaziköyMahallesindeki yayın merkezini ziyaret ettiler.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ile bir süre sohbet eden Kozan Manşet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hamza Güven, Türkeş Manga’nın Kozan Manşet Gazetesinde iki haftadır önemli konuları ele aldığı köşe yazıları için teşekkür etti. Ziyarette KozanBilgi.Net ve Kozan Manşet Gazetesi Kozan için önemli konuları birlikte paylaşma kararı aldılar.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da misafirlerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederken Kozan Manşet Gazetesiyle birlikte paylaşımlarda bulunup bölgemiz sorunlarına çözüm aramaktan mutlu olduğunu belirtirken Kozan Manşet Gazetesine yayın hayatlarında başarılar diledi. Manga ayrıca çok yakında KozanBilgi.Net ailesine katılarak yazılarıyla KozanBilgi.Net okurlarını bilgilendirecek olan Hidayet Tufan’a teşekkür etti.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  CHP Kozan İlçe Başkanlığından Gaziköyde Düzenlenen Futbol Turnuvasına Tam Destek
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN