Kozan Ticaret Odası Vakıfbank İle Anlaştı

Kozan Ticaret Odası Vakıfbank İle Anlaştı

Vakıf Bank Kozan Şube Müdürü Umut Sevgiler, Müdür Yardımcısı Mustafa Tansel Dağlı, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir’i makamında ziyaret   etti.

Vakıf Bank Kozan Şube Müdürü Umut Sevgiler, Müdür Yardımcısı Mustafa Tansel Dağlı ile Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, Oda Başkan Yardımcısı A.Fatin Rüştü Dağlı, Oda Sayman Üye Osman Keskin, Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Saygılı’nın katılımıyla,  Kozan Ticaret Odası’nda imzalanan protokole göre, Vakıfbank oda üyelerine, finansal ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla cazip seçeneklerin yer aldığı paketlerle, uygun faiz oranı ve vadelerde kredi kullanma imkanı sağlamak amaçlı karşılıklı anlaşma sağlandı.

IMG_1399

Sevgiler,  “Kaynaklarımızı hizmetinize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”

Sevgiler,  “Bu nedenle sizlerle işbirliğimizi yeni alanlara taşımak bankamız için ayrıca önem taşıyor. Vakıf Bank olarak diğer il ve ilçelerde olduğu gibi, Kozanda da girişimcilerimizin ve yatırımcılarımızın yanındayız. Bizlere emanet edilen tüm finansal kaynakları en uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranlarıyla sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

IMG_1400

Kandemir,  “Bu anlaşma üyelerimize hayırlı olsun. Söz konusu protokoller ile üyelerimize, hep daha iyi koşullarda kredi sağlama imkanı sunmaya çalışıyor,  reel sektör ve finans sektörünün birlikteliğinin önemine inanıyoruz. Türkiye’nin kalkınmasının yolu üretimden geçiyor. Bu yolda atılan her adım, Türkiye’yi hedeflerine daha sorunsuz ulaştıracaktır. Mutabakata varılan kredi protokolü ile Vakıf Bank, üyelerimize uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredi kullandıracaktır. Protokolde nakit işletme kredisi, ihracatçıya destek kredisi, yatırım kredisi, KOSGEB destekli krediler gibi KOBİ’lerimiz açısından oldukça önem taşıyan kredi türlerine yer veriyoruz. Protokolün üyelerimiz adına hayırlı uğurlu olmasını diliyor ve değerli Vakıf Bank yetkililerine, verdikleri destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  3 Mayıs Türkçüler Günü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın