Kozan Ticaret Odasından Öğrencilere Giyim Yardımı

Kozan Ticaret Odasından Öğrencilere Giyim Yardımı

IMG_0744

Kozan Ticaret Odasından İlköğretim – Orta Öğretim Öğrencilerine Giyim Yardımı

Kozan Ticaret Odası Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahibi 1750 öğrenciye giyim yardımı yapıldı.

Kozan Ticaret Odası ve TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) işbirliği ile her yıl gerçekleşen yardım, bu yılda 2014-2015 eğitim öğretim yılının başlaması ile dağıtımı yapılarak gerçekleşti. Oda Başkanı Hilmi Baysal’dan aldığımız bilgiye göre ilçe merkezi ve köylerde bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilere 45 bin Türk Lirası değerinde erkek ve kız öğrencilere mont yardımı yapıldığı kaydedildi.

Kozan Ticaret Odası Başkanı Hilmi Baysal ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere 1750 adet montun Kozan, İmamoğlu, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli ilçeleri olmak üzere Mont bulunan poşetlerin Milli Eğitim Müdürlerine teslim etti.

Kozan Ticaret Odası Başkanı Hilmi Baysal; “Odamız her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel hale getirmiş olduğu ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik  yardımlarını sürdürüyor. Bugün de 1750 ihtiyaç sahibi öğrenciye verilmek üzere Odamız tarafından montlar hazırlandı.” dedi.

Baysal sözlerine ek olarak “Okul müdürlerimizden ricam okullarında bulunan ihtiyaç sahibi öğrencileri belirlemeleri ve yerine ulaştırmalarını rica ediyorum. Eğitim bizim için her şeyden önemlidir.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kan verin hayat kurtarın..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın