KozanBilgi.Net 14 Yaşında

KozanBilgi.Net 14 Yaşında

06.02.2006 tarihinde resmi olarak yayın hayatına başlayan KozanBilgi.Net bugün 14 yılını doldurdu.

Tüm Köşe Yazarlarımıza katılımları, değerli paylaşımları için….

Özellikle Şimdiye kadar Sitemize üye olan herkese bize çalışma azmi ve şevki verdikleri için…..

İlgilenenler, sahiplenenler, destekleyenler, yorumlayanlar… herkese çok teşekkür ediyoruz.

Üye kabulüne başladığımız 2006 Şubat ayından itibaren, çok değerli ve nitelikli bir üye profilimiz oluştu. Sitemize sadece meslek sahibi olan kişiler değil, hitap alanımız çok geniş olduğu için Dünyanın her tarafından üyelerimiz aramıza katıldılar.

KozanBilgi.Net 14 yıl boyunca sürekli gelişen; kütüphanesi, makaleleri, sorular ve uzman cevaplarıyla, fotoğraf galerileri, videolar, ve yorumlarla zenginleşerek 100 bini aşkın üyesiyle geniş bir kitleye hitap etmeye başladı. Geçtiğimiz 14 yıl boyunca KozanBilgi.Net’de sayamadığımız konu başlığı, makale, haber yayınlandı ve kullanıcılar tarafından yorumlar eklendi.

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca kişiye faydalı oldu.

Böylece gördük ki gösterdiğimiz özen, harcadığımız emek karşılığını bularak amacına ulaştı. Rakamlar bizim başarılı olduğumuzu gösterse de bizler daha çok yolumuz olduğunu biliyoruz. Amacımız çok daha geniş kitlelere, çok daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmak ve KozanBilgi.Net etrafında güzel bir paylaşım platformu oluşturmaktır. Bu nedenle önümüzdeki günlerde çok daha farklı ve yenilikçi projelerimizi hayata geçirmeye uğraşıyoruz.

KozanBilgi.Net, 14 yıldan bu yana büyük içerik bankasıyla web siteleri içerisinde en hızlı ve kapsamlı olarak büyüyen bir web sitesi oldu. Sizlerin desteği ile 100 binin üzerinde üye’ye ve günlük 65.000 ziyaretçiden fazla hit’e ulaştı. Bir çok kategoride 65 binden fazla dijital konu başlığı ve milyonlarca sayfa veri taban oluşturarak googlede indekslerinde öne çıkan siteler arasında yer almıştır.

Güncel ulusal ve yerel haberler günün her saatinde yayınlanıp, her an güncellenen bir site oldu. Bundan böyle bu konularda ki haberlerden ve ülkemizdeki gelişmelerden haberdar olmak için saatlerce, onca gazete ve web sitelerinde gezmeye ve vakit öldürmenize, yorulmanıza gerek kalmadı. Sizin için KozanBilgi.Net her an güncellenen bir yapısıyla size bu imkanı sağlamaktadır.

KozanBilgi.Net hiç bir yayın kuruluşunu ve web sitelerini kendisine rakip olarak değil, tamamlayıcısı ve destekleyicisi olarak görmektedir.

“Birlikten kuvvet doğar”, “Bilgi herkesin hakkıdır, paylaşıldıkça çoğalır ve değer kazanır” diye başladığımız yolda, bu birlikteliğin güçlenerek sürmesi; değerlerimizin, tecrübelerimizin ve yardımlaşma duygumuzun günlük yaşamın akışında yitip gitmemesi için sitemizin gelişmesine bir şekilde katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz.

Bizimle birlikte olan, paylaşan, izleyen herkese, tüm KozanBilgi.Net sevenlere teşekkürlerimizle….

Hep beraber KozanBilgi.Net ile güzel günlere…

Türkeş Manga
KozanBilgi.Net İmtiyaz Sahibi
ve Genel Yayın Yönetmeni

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN