KozanBilgi.Net’den Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğluna Taziye Ziyareti

KozanBilgi.Net’den Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğluna Taziye Ziyareti

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, geçtiğimiz hafta babasını kaybeden ve Ankara’da toprağa defneden Kozan Belediyesinin çalışkan ve başarılı Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu’nu beraberinde Gaziköy eski Belediye Başkanı Ahmet Gökdemir ve Gaziköy Merkez Camisi İmam Hatibi Zeynel Kurt ile birlikte ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundular.

Manga, ziyaretinde Yeşiloğlu’na başsağlığında bulunurken, Gaziköy’e yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek Gaziköylülerin sevgi ve selamlarını paylaştı.

MHP Adana Milletvekili aday adaylarından Cahit Öztok, DYP eski ilçe başkanlarından Ahmet Yiğenoğlu ve Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu’nun emniyet mensubu arkadaşlarının da katıldığı sohbette Türkeş Manga, Gaziköy Merkez Camisi içerisine yapılması planlanan iki adet kamelyanın ve okulların kapanması yaklaşırken çocuk ve aile parkının bir an önce Gaziköylülerin hizmetine alınmasını rica etti.

Kozan Belediyesi Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu ziyaretlerinden dolayı Türkeş Manga ve beraberinde gelen Ahmet Gökdemir ve Zeynel Kurt’a teşekkür ederek çarşamba günü kamelyaların monte edileceğini parkın da en kısa zamanda yapılacağı müjdesini yineledi.

Ziyarette Gaziköy Merkez Camisi İmam Hatibi Zeynel Kurt, Haşr Suresini okuyarak Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu ve tüm geçmişlerinin ruhlarına hediye etti.

Misafirlerini kapıya kadar yolcu eden Yeşiloğlu, Türkeş Manga’ya “Ramazan’da özellikle bir Cuma namazına Gaziköy’e inşallah geleceğim ve Gaziköylüleri ziyaret edeceğim. Gaziköy’ü çok seviyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN