KozanBilgi.Net’den Kaymakam Şafak Gürçam’a Hoşgeldiniz Ziyareti

KozanBilgi.Net’den Kaymakam Şafak Gürçam’a Hoşgeldiniz Ziyareti

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, Gaziköy Mahallesi Merkez Camii İmam Hatibi Zeynel Kurt’la beraber Kozan’ın yeni mülki amiri Kaymakam Şafak Gürçam’a Hoşgeldiniz ziyaretinde bulundu.

İçişleri Bakanlığının Jandarma Genel Komutanlığı, Mülki İdare Amirleri ve Emniyet Müdürleri atama kararnamesinin yayımlanmasıyla birlikte Sakarya Karasu Kaymakamlığı görevini bırakarak Kozan Kaymakamlığı görevine başlayan Şafak Gürçam’a KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga “İlçemiz Kozan’a hoş geldiniz. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Kaymakam Gürçam Türkeş Manga’ya teşekkür ederken misafirleriyle bir süre sohbet etti.

KozanBilgi.Net’in yayınları hakkında da bilgilendirme yapan Türkeş Manga Kaymakam Gürçam’ı Gaziköy’e davet etti.

Misafirperverliğinden ve nezaketinden dolayı Sayın Kaymakamımız Şafak Gürçam’a KozanBilgi.Net Yönetimi olarak teşekkür ediyor, ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.

ŞAFAK GÜRÇAM KİMDİR?

23.04.1977’de Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğreniminin ardından 1995 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü başarı ile tamamladı. 2000 yılında açılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanıp Denizli Kaymakam adayı olarak meslek hayatına başladı. Kırklareli-Kofçaz ve Eskişehir-Seyitgazi ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu.

Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliğinde düzenlenen Kamu Diplomasisi Kursuna katıldı. Ingiltere Exeter Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. 2004 yılı Mart ayında Kaymakamlık Kursunu başarı ile tamamlayarak Düzce-Yığılca ilçesine atandı.

Şafak GÜRÇAM 8 Kasım 2005 tarihinden itibaren Diyarbakır İli Kocaköy İlçesine Kaymakam olarak atandı, 2007 yılında Gümüşhane Torul İlçesi Kaymakamlığına atanan Şafak Gürçam, son olarak Sakarya Karasu Kaymakamlık görevini müteakip Kozan İlçe Kaymakamı olarak atanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ayhan Yılmaz'dan Türkeş Manga'ya Ziyaret

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, evli ve iki çocuk babasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın