KozanBilgi.Net’in Futbol Turnuvasına Adana Büyükşehir’den Büyük Destek

KozanBilgi.Net’in Futbol Turnuvasına Adana Büyükşehir’den Büyük Destek

ŞEHİTLERİMİZE SAYGI – MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVAMIZA BÜYÜKŞEHİR’DEN BÜYÜK DESTEK

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga tarafından düzenlenen “Şehitlerimize Saygı – Mahalleler Arası Futbol Turnuvası”na Adana Büyükşehir Belediyesi 3. Bölge Müdürü Kürsat Sedefoğlu’ndan büyük destek geldi.

Gaziköy Merkez Camisi İmam Hatibi Zeynel Kurt ile birlikte Kürşat Sedefoğlu’nu ziyaret eden KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga turnuva için isteklerini Sedefoğlu’na bir bir sıraladı.

Güzel ve sıcak bir sohbetin ardından Adana Büyükşehir Belediyesi 3. Bölge Müdürlüğünden turnuvaya katılan köylerin futbolcu gençlerine toplam 120 adet formanın yanı sıra akşam oynanacak maçlar için sahanın temizlenmesi ve maç yapmaya uygun hale getirilmesiyle beraber 4 adet projektörle aydınlatılması desteği geldi.

Gençlerimizin özellikle köylerimizin bu tür sportif etkinliklere katılarak kötü alışkanlıklardan uzaklaşması ve örnek sporcu bireyler yetişmesi konusunda KozanBilgi.Net’in futbol turnuvasının çok yerinde ve örnek bir çalışma olduğunu belirten Sedefoğlu yapılacak etkinlik için Türkeş Manga’ya teşekkür etti.

Sohbete daha sonra Kamışoba Mahallesinin sevilen isimlerinden Ali Rıza Baysal ve spora gönül vermiş Kamışobalı gençlerde eşlik etti.

Sohbette Türkeş Manga, Yeniden eğitime başlayacak olan Gaziköy Lisesinin avlusu için asfalt yada kilitli taş desteği istedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi 3. Bölge Müdürü Sayın Kürsat Sedefoğlu’na nezaketi, misafirperverliği ve gençlerimize desteğinden dolayı teşekkür ederim.

Türkeş Manga
KozanBilgi.Net
Genel Yayın Yönetmeni

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Suudi Arabistan’dan şoke eden ‘Hac’ kararı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın