Kozan’da NLP Eğitimi Verildi

Kozan’da NLP Eğitimi Verildi

Kozan’da yeni kurulan ve kurulduğu günden bu yana yönetim danışmanlığı eğitiminde adı sık sık duyulan Altıntaş Yönetim Danışmanlığı bu gün Kozan’da ilk defa NLP eğitimi konulu bir seminer vererek eğitim alanında büyük bir başarıya imza attı.

Firma sahibi Emine Altıntaş tarafından davet edilen ve Ankara’dan seminer için Kozan’a gelen Dr. Sema Coşkun, Millet Bahçesi Kozan Belediyesi Kültür Salonunda üç saat süren bir seminerle katılımcılara NLP konusunda eğitim verdi.

Yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili, yetmişli yılların sonlarına doğru Amerika’da geliştirilmiş bir model ve metodoloji olan NLP konusunda önemli açıklamalarda bulunan Dr. Sema Coşkun konuşmasını katılımcılarla interaktif olarak sorulu cevaplı şeklinde gerçekleştirdi.

Seminere Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz, Kozan Kent Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kaymaz, Kozan Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sırkıntı, Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’ın eşi Petek Gürçam, Döviz Kuyumcu Emin Canbolat, Mali Müşavir Hatice Yüce, Tuba Koç Rehabilitasyon sahibi Tuğba Koç ve çalışanları, Düzgün Tantuni sahibi Mahmut Düzgün, Nezih Karavelioğlu, Ruhşi Gül, Kamil Arık ve Kozan Meslek Yüksekokulu öğrencileri katıldılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın