Kozan’da SODES Gençlik Merkezi Futbol Turnuvası düzenledi

Kozan’da SODES Gençlik Merkezi Futbol Turnuvası düzenledi

SODES futbol turnuvası 2014 (13)

Adana’nın Kozan ilçesinde, Belediye SODES Gençlik Merkezi, futbol turnuvası düzenledi.

SODES Gençlik Merkezi Spor Kompleksinde düzenlenen törende,  belediye birimlerinde çalışan 130 personelin katılımıyla oluşturulan  13 takımın yeraldığı lig usulü turnuvanın açılışı gerçekleştirildi.

Tören, saygı duruşunda bulunulması  ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Belediye Başkanı Musa Öztürk, sporun aklı, zihni ve vücudu geliştirdiğini, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğunu, iş hayatını ve iş ahlakını olumlu yönde düzenlediğini  belirtti.

Turnuvanın gençlerin boş zamanlarını değerlendirmeleri ve sporla olan bağlarını artırmalarını açısından bir fırsat olduğunu ifade eden Başkan Öztürk,  turnuvanın centilmence geçmesi ve sürekli hale getirilmesi dileğinde bulundu.

Öztürk, daha sonra ,turnuvanın ilk maçına çıkan İdari İşler ve İmar-Fen İşleri takımları ile hatıra fotoğrafı çektirerek  karşılaşmanın  başlama vuruşunu yaptı.

Etkinliğe, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Duru, Cengiz Yeşiloğlu ve Yaşar Şenöz ile SODES Genlik Merkezi Sorumlusu Ülkay Acar,  Kozan Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Atıcı ,belediye çalışanları, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve sporseverler katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaymakam Gürçam’dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın