Kozan’ın İçme Suyu Şebekesi Değişecek

Kozan’ın İçme Suyu Şebekesi Değişecek

Kozan halkına ne söz verdiysek etap etap yapacağız diyen Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, Kozan’ın içme suyu hatlarının yenileneceğini ve Kozan-Mansurlu-Yahyalı yolu ile ilgili uğraşlarının devam etmekte olduğunu söyledi.

Yaz dönemi Kozan merkez ve mahallerinde yoğun bir çalışma içerisinde olmaya devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Musa Öztürk: “Hasat mevsimi olmasından dolayı şuan ova mahallelerinin yolları yapılmakta olup İnşallah 15 Mayıs’tan itibaren ise Sıreliften itibaren yukarı bölgelerin yollarını nerede kaldıysak, oradan Bismillah deyip başlayacağız” dedi.SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZDA SÖZ VERDİ

Kozan-Mansurlu-Yahyalı yoluna da değinen Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, “Sayın Cumhurbaşkanımızda söz verdi. Bilhassa Kozan’ın 36 mahallesi ile birlikte yaylacılarını ilgilendiren Kozan-Mansurlu-Yahyalı yolu ile ilgili uğraşlarımız devam etmektedir. Yani bir işe başlamak demek benin anlayışıma göre yüzde elli bir o işi bitirmek demektir. Şimdi İnşallah geçtiğimiz hafta başlayan doğalgaz, ardından Kozan’ın su şebekesi ve devamında yapılması gereken işler etap etap yapılacaktır” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan’da Defineciler Binlerce Yıllık Kültürel Varlıkları Talan Ettiler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın