Kozan'ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlu olsun!

Kozan’ın Simgesi Nazlı Bayrağımız Tekrar Gülümsedi…

Kozan’ın Simgesi Nazlı Bayrağımız Tekrar Gülümsedi…

A

KozanBilgi.Net’in gündeme getirdiği ve yıllardır hiç boyatılmadan kaderine terk edilmiş pas içerisinde çürümeye bırakılmış Kozan’ın simgesi olan Kozan Kalesindeki dev Türk Bayrağı Kozan’lılara tekrar gülümsedi.

Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın bir hafta içerisinde boyatacını söylemesine rağmen aradan geçen uzun sürede boyatılmaması  nedeniyle tepkisini gösteren KozanBilgi.net ve KozanBilgi.Net’in bayrağına sahip çıkan değerli okurlarının ısrarlarıyla belediye tarafından boyatıldı.

D

Bayrağımızı yerinde görüp KozanBilgi.net’e paylaşmak için Kozan Kalesine fedakarca çıkan KozanBilgi.Net gönüllüsü Erdoğan Küpeli resimleri gönderirken boyanın amatör biri tarafından baştan savma yapıldığını, zemindeki pasın zımparalanmadan rulo ile alel acela sürüldüğünü, ışıklandırmanın yapılmadığını, ve ortalığa boya kutularının da atılarak kirliliğe yol açtıklarını belirtti.

F

Sayın Erdoğan Küpeliye teşekkür ediyor, yapılan işin kalitesinin yerinde görülmesi amacıyla Kozan Belediye Başkanı Özgan’ı Kozan Kalesindeki bayrağı incelemeye davet ediyor, gerekli ışıklandırmanın da yapılmasını bekliyoruz…

I

J

TurkesManga_20130401173119

TEŞEKKÜRLER KozanBilgi.Net OKUYUCULARI

K L M O P

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN