Kozan’ın Yeni Kaymakamı Şafak Gürçam

Kozan’ın Yeni Kaymakamı Şafak Gürçam

Resmi Gazetenin bu günkü sayısında İçişleri Bakanlığının Jandarma Genel Komutanlığı, Mülki İdare Amirleri ve Emniyet Müdürleri atama kararnamesinin yayımlanmasıyla birlikte Sakarya Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam’ın Kozan Kaymakamlığına atamasının yapıldığı öğrenildi.

Yeni Kaymakamımız Sayın Şafak Gürçam’a KozanBilgi.Net Yönetimi olarak ilçemiz Kozan’a yapılan atamasının hayırlı olmasını ve başarılarının devamını diliyoruz.

ŞAFAK GÜRÇAM KİMDİR?

23.04.1977’de Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğreniminin ardından 1995 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü başarı ile tamamladı. 2000 yılında açılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanıp Denizli Kaymakam adayı olarak meslek hayatına başladı. Kırklareli-Kofçaz ve Eskişehir-Seyitgazi ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu.

Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliğinde düzenlenen Kamu Diplomasisi Kursuna katıldı. Ingiltere Exeter Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. 2004 yılı Mart ayında Kaymakamlık Kursunu başarı ile tamamlayarak Düzce-Yığılca ilçesine atandı.

Şafak GÜRÇAM 8 Kasım 2005 tarihinden itibaren Diyarbakır İli Kocaköy İlçesine Kaymakam olarak atandı, 2007 yılında Gümüşhane Torul İlçesi Kaymakamlığına atanan Şafak Gürçam, son olarak Sakarya Karasu Kaymakamlık görevini müteakip Kozan İlçe Kaymakamı olarak atanmıştır.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, evli ve iki çocuk babasıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ‘Helikopterler 40 yıldır Allah’a emanet uçuyor’
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın