KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Kozan’lı Gazetecilerden Ceyhan 82 Haber Gazetesine Ziyaret

Kozan’lı Gazetecilerden Ceyhan 82 Haber Gazetesine Ziyaret

İlçemiz Kozan’da birlikte yeni bir basılı gazete çıkarma çalışmaları devam eden KozanBilgi.Net Genel yayın Yönetmeni ve Çukurova İnternet Gazetecileri derneği Kozan İlçe Temsilcisi Türkeş Manga ile AA Muhabiri ve Kozan Zirve Gazetesi Haber Sitesi Yöneticisi İsmail Küçüközen Ceyhan’ın en ciddi ve köklü gazetelerinden birisi olan Ceyhan 82 Haber Gazetesi imtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Veysel Pulaşlı’yı ziyaret ettiler.

Ceyhan 82 Haber Gazetesinin baskı kalitesini çok beğendiğini belirten KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, “Bizim çıkarmayı düşündüğümüz gazetede Ceyhan 82 Haber Gazetesi gibi 12 sayfa ve tamamı renkli olacak” dedi.

Gazetenin baskı tesisleri ile iletişim kuran Ceyhan 82 Haber gazetesi sahibi Veysel Pulaşlı “Kozan’da da gerçek gazete boyutlarında pırıl pırıl renkli baskılı ve profesyonelce dizgisi yapılmış bir gazeteyi çıkarmanızdan büyük mutluluk duyarım. Kardeş Gazete olarak Ceyhan ve Kozan arasındaki haber paylaşımının ilçelerimizin haber akışına güç katacağına inanıyorum” dedi.

Pulaşlı daha sonra Manga ve Küçüközen’i akşam yemeğine davet ederek Ceyhan Öğretmen Evinde ağırladı.

Ziyarete KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın oğlu Recep Arda Manga’da katıldı.

Misafirperverliğinden ve nezaketinden dolayı Ceyhan’ın özgür ve gür sesi Ceyhan 82 Haber Gazetesine ve Yöneticisi Sayın Veysel Pulaşlı’ya teşekkür ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Akşener’den yüz yüze sınav tepkisi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın