Lili’nin Atölyesi Korart’ta

Lili’nin Atölyesi Korart’ta

ADANA – Korart Sanat Galerisi, renkli bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor. Liliart Studio’nun ”Lili’nin Atölyesi” başlıklı ilk sergisi 1 Haziran’da Korart Sanat Galerisi’nde izleyiciyle buluştu. Sanatsal çalışmalarının yanında 2017’nin kasım ayında kurduğu Liliart Studio’da çocuklara ve gençlere yönelik sanatsal aktiviteler yapan Raife Tokyürek yönetimindeki sergide birbirinden renkli ve anlamlı eserler yer alıyor. 20 öğrencinin yer aldığı sergide resim, heykel ve farklı tekniklerden oluşan eserleri 15 Haziran tarihine kadar kadar izlenebilecek.

Sergide ”Liliart Studio” minik öğrencileri; Duru Albay, Eva Derin Dağsuyu, Zeynep Ada Demirkol, Mustafa Elmacı, Faik Demir Evren, Başak Çengel, Elif Ece Çürük, Alihan Güzelsoy, Baybars Ilgaz, Çimen Kaplan, Feyza Körümdük, Ayça Ünal, İdil Asya Özdemir, Nehir Özdemir, Asya Özkan, Tibet Özkan, Zeynep Öz, Toprak Özyumşak, Damla Sınmaz ve Songül Uzlar’ın eserleri yer alıyor.

Reklama Tıklayarak Bize Destek Olun
1990 yılında Adana ‘da doğan Raife Tokyürek, 2015 yılında Ç.Ü. Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim Anabilim Dalı ‘ndan mezun oldu. Yurtiçi ve yurtdışı bir çok sergide yer alan sanatçının önemli resim yarışmalarından sergileme ve başarı ödülleri bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bloomberg’den Türkiye yorumu: Bölgesel resetleme gündemde
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın