Mehtap Gökdemir sevenlerine yeniden gülecek

Mehtap Gökdemir sevenlerine yeniden gülecek

Gaziköy Eski Belediye Başkanı Ahmet Gökdemir’in kızı Mehtap yaşama yeniden merhaba dedi

Geçtiğimiz günlerde Kozan Gaziköy Mahallesindeki evlerinde beyin kanaması geçiren ve Adana Şehir Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesine kaldırılan Gaziköy Eski Belediye Başkanlarından Ahmet Gökdemir’in kızı Mehtap Gökdemir yapılan açık beyin ameliyatı ile yaşama yeniden merhaba dedi.

Ameliyatı İstanbul’dan gelerek gerçekleştiren Adana Şehir Hastaneleri Beyin ve Sinir Cerrahi Operatörü Yurdal Gezercan ameliyatın çok iyi geçtiğini ve hastanın durumunun iyi olduğunu söyledi.

KozanBilgi.Net’e bir açıklama yapan Gaziköy Kasabası esli Belediye Başkanı Ahmet Gökdemir “Ameliyatı gerçekleştiren Adana Şehir Hastaneleri Beyin ve Sinir Cerrahi Operatörü Sayın Yurdal Gezercan bu gün çok önemli ve yorucu bir ameliyatla canım kızımızı bizlere tekrar bağışladı. Üzgün, kırık kalbimize yeniden sevinç ve huzur doldu. Kıymetli doktorumuza canı gönülden teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Ayrıca Adana Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde ilgilerini bizlerden esirgemeyen güler yüzlü hastane yöneticilerimize, hemşirelerimize, hasta bakıcılarımıza kısaca tüm hastane personeline teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

KozanBilgi.net Yönetimi olarak bizler de, iyilik meleği sevgili Mehtap kardeşimize geçmiş olsun dileklerimizle Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ramazan Bayramımız mübarek olsun
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın