Mesaiye Geç Kalan Doktordan ‘İshaldim’ Savunması! Facebook’ta Paylaştı

Mesaiye Geç Kalan Doktordan ‘İshaldim’ Savunması! Facebook’ta Paylaştı

Adana’nın Ceyhan Devlet Hastanesi’nde görev yapan beyin uzmanı Op. Dr. Mustafa Emre Saraç, mesaiye geç gelince hastane yönetimi savunmasını istedi. Dr. Saraç, geç kalma nedenini “İshal olduğum için yarım saat kadar tuvaletteydim. Bir dahaki sefere tuvalet ihtiyacım olduğunda tarafınıza bildireceğim” sözleriyle açıklarken, bu savunmasını Facebook sayfasında paylaştı.

“İSHAL OLDUĞUM İÇİN YARIM SAAT KADAR İHTİYACIMI GİDERDİM”

Ceyhan Devlet hastanesi yönetimi, 19 Şubat’ta Op. Dr. Mustafa Emre Saraç’ın mesaiye geç geldiğini tespit etti. Bunun üzerine Dr. Saraç’a bir yazı gönderen yönetim, konuyla ilgili 7 gün içerisinde bilgi verilmesini istedi. Yazıyı okuyan Dr. Saraç, aynı gün savunmasını verdi. Dr. Saraç, kendini şöyle savundu:

“Mesaime her zamanki gibi zamanında geldim. Ameliyat hastalarımı ziyaret edip tedavilerini düzenledim. İshal olduğum için yarım saat kadar tuvalet ihtiyacımı giderdim. Bir dahaki sefere tuvalet ihtiyacım olduğunda tarafınıza bildireceğim. Çok özür dilerim.”

FACEBOOK’TA PAYLAŞTI

Dr. Mustafa Emre Saraç daha sonra hastane yönetiminin kendisine gönderdiği yazı ile verdiği savunma yazısını Facebook sayfasından ‘Yorumsuz’ notuyla paylaştı.

“YÖNETİM İŞGÜZARLIK YAPIYOR”

Doktorun ‘İshaldim’ savunması kısa süre sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Ayrıca Saraç, savunmasına yapılan bu yorumlara karşılık ise “İşin garip tarafı hastalar şikayet etmiyor. Yönetim işgüzarlıkla tutuyor o tutanağı” diye yazdı.

mesaiye-gec-kalan-doktorun-ishaldim-savunmasi2

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN