MHP Adana İl Başkanı Baş’tan 10 Nisan mesajı

MHP Adana İl Başkanı Baş’tan 10 Nisan mesajı

Yusuf Baş, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

EN ÖNEMLİ KURUMLARDAN BİRİ

Yusuf Baş, mesajında “İç güvenlik ve kamu düzeninin sağlanmasında en önemli paydaşlardan biri olan Türk Polis Teşkilatı, halkımızın huzurunun temininde de vazgeçilmez konuma sahiptir. Çoğu zaman mesai mefhumu gözetmeden gece-gündüz çalışan, gerektiğinde kendi canlarını feda etmekten çekinmeyen Türk polisinin bugüne kadar yaptığı çalışmalar her türlü takdirin üzerindedir” dedi.

NİCE ŞEHİTLER VERDİ

Başkan Baş “Emniyet mensuplarımızın çalışma şartlarının kolay olmadığı ortadadır. İç güvenliğin ve toplum huzurunun korunması uğruna nice şehitler veren Emniyet teşkilatımız, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için vazgeçilmez güzide kurumlarımızdan biridir ve bu önemi devam edecektir.

Bu vesileyle ifade etmek gerekirse, Türk Polis Teşkilatı’nın daha da güçlendirilmesi, polis ve Emniyet personelinin çalışma şartlarının, sosyal haklarının iyileştirilmesi toplumun ortak beklentisidir” diye konuştu.

EN KALBİ DUYGULARLA KUTLUYORUM

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, mesajını şöyle tamamladı:

“Bu duygu ve düşüncelerle, Emniyet Teşkilatımızın 170. Kuruluş Yıldönümünü en kalbi duygularla kutlarken, değerli temsilcilerini ve bütün mensuplarını en içten duygularımla tebrik ediyorum. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, halen vatan görevini ifa eden değerli personele üstün başarılar temenni ediyor, çilesini doldurmuş emekli olmuş bütün Emniyet mensuplarımıza da sağlık, mutluluk ve uzun ömürler niyaz ediyorum.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın