MHP Adana İl Başkanı İzgioğlu, ilçe teşkilatlarına ziyaret turu başlattı

MHP Adana İl Başkanı İzgioğlu, ilçe teşkilatlarına ziyaret turu başlattı

7 ocak gezi3

MHP Adana İl Başkanı İzgioğlu, kongrelerini tamamlayan ilçe teşkilatlarına ziyaret turu başlattı. İzgioğlu “Gündemimiz genel seçimler ve Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde hedefimiz tek başına iktidar” mesajı verdi.

–Önümüzdeki genel seçimden çıkacak sonuç, Türkiye Cumhuriyeti’nin kaderini tayin edecek bir sonuç olacaktır. Bu bakımdan çok önemlidir. Hepimiz çok ama çok çalışacağız.

–‘Önce ben, sonra yine ben’ diyen arsızlara karşı ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim, sonra ben’ diyen milletine sevdalı, büyük devlet adamı, Türk Dünyasının bilge lideri Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli var. Liderimizle ne kadar gurur duysak azdır.

–Sayın Bahçeli’nin liderliğinde Türk milliyetçilerinin, aziz milletimizin iradesini terör örgütlerine teslim edenlerle, yetimin malını gasp edenlerle hesabı vardır. Yüce Allah’ın izniyle o hesap 7 Haziran’da görülecektir.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Haziran ayında yapılacak seçimlerde tek başına iktidar hedefiyle çalıştıkları söyledi.

7 ocak gezi

YUMURTALIK VE CEYHAN’A ZİYARET

Başkan İzgioğlu, son Aralık ayı içinde başlayıp tamamlanan ilçe kongrelerinin ardından ziyaret turu başlattı. Yeni ilçe yönetimlerine ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri gerçekleştiren İzgioğlu’nun ilk durağı Yumurtalık ve Ceyhan oldu. İzgioğlu, kongrede güven tazeleyerek yeniden MHP İlçe Başkanlığı görevine seçilen Halim Özyürek ile aynı şekilde güven tazeleyerek Ceyhan İlçe Başkanlığı görevini üstlenen Semih Aksoy’a ve yöneticilerine başarılar diledi. Ziyaretlerde ana gündem maddesi olarak 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak seçimler öne çıkarken, seçim sürecine dair yapılacak çalışmalar hakkında istişare edildi.

7 ocak gezi2

ADANA’DA 1. PARTİ OLACAĞIZ

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, ziyaretlerde yaptığı değerlendirmelerde kongrelerin kaybedeni olmadığını, kazananın Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu söyledi. “Artık genel seçimlere odaklandık” diyen İzgioğlu “Yeni bir yıla girerken aynı zamanda genel seçim sürecine de girmiş bulunuyoruz. Önümüzdeki genel seçimden çıkacak sonuç, Türkiye Cumhuriyeti’nin kaderini tayin edecek bir sonuç olacaktır. Bu bakımdan çok önemlidir. Hepimiz çok ama çok çalışacağız. Tek başına iktidar hedefiyle çok çalışacağız. ‘Önce ben, sonra yine ben’ diyen arsızlara karşı ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim, sonra ben’ diyen milletine sevdalı, büyük devlet adamı, Türk Dünyasının bilge lideri Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli var. Liderimizle ne kadar gurur duysak azdır.  Sayın Bahçeli’nin liderliğinde Türk milliyetçilerinin, aziz milletimizin iradesini terör örgütlerine teslim edenlerle, yetimin malını gasp edenlerle hesabı vardır. Yüce Allah’ın izniyle o hesap 7 Haziran’da görülecektir. 1969’da Hareket’in doğduğu topraklarda, Adana’da partimizi inşallah birinci parti, Genel Başkanımız, hemşerimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi de Başbakan yapacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın