KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, seçim çalışmalarını Tufanbeyli’den başlattı

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, seçim çalışmalarını Tufanbeyli’den başlattı

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, seçim çalışmalarını Tufanbeyli’den başlattı, AKP’den yöneltilen iftiralara net cevaplar verdi:

— Vatan evlatları bir bir toprağa düşüyor. Ekonomi bozuk, halk yokluk içinde. Ama buna rağmen hâlâ başkanlık sevdası güden birileri, erken seçim istedi. Koalisyondan kaçmadık, erken seçime de hazırız.

—Yıllardır milli iradeyi paylaştığı PKK ile fiili ortaklık yürüten AKP, bu ortaklığı resmiyete geçirmek için MHP ile koalisyon hükümeti kurmaktan kaçarak PKK’nın HDP’sine kucak açmıştır. Dışarıdan bir iki isim de, kamuoyuna yönelik algının gereğidir. İşin özeti budur.

—Milleti kandırmaya devam edenlere söylüyorum. Koalisyondan kaçan sizin gibi olsun! Çok değil, birazcık dürüst olun yeter.

tufanbeyli (1)

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, seçim çalışmalarını Adana’nın en uzak ilçesi Tufanbeyli’den başlattı.

SKM’Nİ DAHA DA GÜÇLENDİRDİK

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, seçim çalışmalarını başlatmak üzere il divan heyeti ile birlikte MHP Tufanbeyli İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Burada seçime hazır oldukları mesajını veren Baş, “Memleketin içinde bulunduğu durum ortada. Her gün şehit veriyoruz. Vatan evlatları bir bir toprağa düşüyor. Ekonomi bozuk, halk yokluk içinde. Ama buna rağmen hâlâ başkanlık sevdası güden birileri, erken seçim istedi. Koalisyondan kaçmadık, erken seçime de hazırız. Zaten seçim koordinasyon merkezimizi kapatmamıştık. Aksine daha da güçlendirdik. Heyecanı yeniden yüklendik. Allah’ın izniyle millet gerçeği görecek, hak ile batıl bu sefer kesin çizgilerle ayrılacaktır.” ifadesini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gürer: “Binlerce ton patates çürümeden kurtarılsın”

PKK’NIN HDP’SİNE KUCAK AÇTILAR

AKP cenahından MHP’ye yönelik iftiralara yanıt veren Baş, “Milliyetçi Hareket Partisi koalisyon hükümetinden kaçmamıştır. Daha yolun başında ‘Diğerleriyle uzlaşamazsanız bize gelin’ denmiştir ve 45 günün çoğunu CHP ile çekirdek çitleyerek geçiren AKP,  en sonunda MHP’ye gelmiştir. MHP’ye bir gün bile ayırmayan AKP, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin sunduğu milletin taleplerini ise kabul etmemiştir. Zaten yıllardır milli iradeyi paylaştığı PKK ile fiili ortaklık yürüten AKP, bu ortaklığı resmiyete geçirmek için MHP ile koalisyon hükümeti kurmaktan kaçarak PKK’nın HDP’sine kucak açmıştır. Dışarıdan bir iki isim de, kamuoyuna yönelik algının gereğidir. İşin özeti budur. Milleti kandırmaya devam edenlere söylüyorum. Koalisyondan kaçan sizin gibi olsun! Çok değil, birazcık dürüst olun yeter.” diye konuştu.

MUHTARLARLA TOPLANTI VE DESTEK

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, il divan heyetiyle birlikte Tufanbeyli’de muhtarlarla da bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Taleplerini alan ve ivedi çözüm bekleyen sorunlar üzerinde istişare eden Baş, Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği bir dizi hizmetleri de yerinde inceleme fırsatı buldu. MHP kurmayları, Tufanbeyli’den destek ve moral alarak Adana’ya döndüler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın