MHP Adana il Başkanı Yusuf Baş, ‘TÜRK MİLLETİNDEN YANA TARAF OLDUK’

MHP Adana il Başkanı Yusuf Baş, ‘TÜRK MİLLETİNDEN YANA TARAF OLDUK’

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, seçim sonucuna ilişkin yaptığı açıklamada çarpıcı ifadelerde bulundu.

Siyasi tarihimizde kıblesini değiştirmeyen yegane siyasi hareket olan Milliyetçi Hareket’in temsilcileri, mensupları olarak Hz. İbrahim’in ateşe düşerken bile ‘Hakk’ demeye devam ettiği gibi bizler de her hâl ve şartta hâkkı üstün tutmaya, Yüce Türk Milleti için mücadeleye devam edeceğiz.

Nice maddi sıkıntılara, nice manevi baskılara boyun eğmeyen, ‘Harama itibar etmedik, yalana aldanmadık, ihanete yüz vermedik; elhamdülillah!’ diyerek Allah’a şükreden, her biri karanlığa ışık tutan gökteki yıldızı temsil eden Milliyetçi Hareket’in gönül erlerini en kalbi duygularla tebrik ediyorum.

Türk Milletine her zaman kutup yıldızı olan, bizleri daima doğruya sevk eden, Türk milliyetçiliğinin cefakar, vefakar lideri, ahlak abidesi, örnek devlet adamı Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye Adanalı hemşehrileri adına teşekkür ediyor, ‘Allah başımızdan eksik etmesin’ diyorum.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, dün gerçekleştirilen seçimde partisine destek veren herkese teşekkür ederken, ortaya çıkan iradeye de saygı duyduklarını söyledi.

TÜRK MİLLETİNDEN YANA TARAF OLDUK

Baş, 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçim sonuçlarına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Baş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Siyasi iktidarın; devletimizin, milletimizin bütün maddi ve manevi imkanlarını zerre kadar adalet ölçüsü aranmadan acımasızca, hoyratça, hesapsızca kendi lehine kullandığı bir seçimi daha geride bıraktık. Aynı seçim sürecinde yalanın, haramın, riyakarlığın, aldatma ve kandırmanın, karanlık komploların zirvesinde dolaşan; tehdit ve şantajla, kirli algı operasyonlarıyla milli iradeyi esir almaya göz dikmiş aynı zihniyete karşı Milliyetçi Hareket Partisi olarak daima doğrudan, haktan, hukuktan, adaletten ve elbette Türk milletinden yana taraf olduk.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan’da Defineciler Binlerce Yıllık Kültürel Varlıkları Talan Ettiler

KIBLESİ DEĞİŞMEYEN YEGANE SİYASİ HAREKET

Baş, devamla şunları kaydetti:

“Siyasi tarihimizde kıblesini değiştirmeyen yegane siyasi hareket olan Milliyetçi Hareket’in temsilcileri, mensupları olarak Hz. İbrahim’in ateşe düşerken bile ‘Hakk’ demeye devam ettiği gibi bizler de her hâl ve şartta hâkkı üstün tutmaya, Yüce Türk Milleti için mücadeleye devam edeceğiz. Milliyetçi Hareket’e gönül vermiş, destek vermiş, fiilen çalışmış emek vermiş bütün mensuplarımızı, bütün vatandaşlarımızı kutluyorum. Nice maddi sıkıntılara, nice manevi baskılara boyun eğmeyen, ‘Harama itibar etmedik, yalana aldanmadık, ihanete yüz vermedik; elhamdülillah!’ diyerek Allah’a şükreden, her biri karanlığa ışık tutan gökteki yıldızı temsil eden Milliyetçi Hareket’in gönül erlerini en kalbi duygularla tebrik ediyorum.”

HAREKET YOLUNA DEVAM EDECEKTİR

MHP Adana İl Başkanı Yusuf  Baş “Bu Hareket asla yılmayacak; kıvrılmadan, bükülmeden, zillete boyun eğmeden yoluna devam edecektir. Bu vesile ile; Türk Milletine her zaman kutup yıldızı olan, bizleri daima doğruya sevk eden, Türk milliyetçiliğinin cefakar, vefakar lideri, ahlak abidesi, örnek devlet adamı Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye Adanalı hemşehrileri adına teşekkür ediyor, ‘Allah başımızdan eksik etmesin’ diyorum.” diye konuştu.

EMEK VE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR

Baş, “Bu düşüncelerle; seçim süreci boyunca büyük emek harcayan milletvekillerimize, adaylarımıza, bütün teşkilat başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, il divan heyetimize, il yöneticilerimize, Ülkü Ocakları başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, kadın kollarımıza, mahalle ve sandık temsilcilerimize, Türkiye Kamu-Sen ve bağlı şube başkanlarına, üyelerine, seçim ofislerimizde, teşkilatlarımızda görev yapan kardeşlerimize, basın mensubu arkadaşlarımıza, seçim güvenliğini sağlayan Emniyet teşkilatımızın mensuplarına bütün partililerimize, MHP’yi tercih eden, destek veren bütün vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Yapılan seçimin ve saygıyla karşıladığımız seçim sonucunun ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olmasını niyaz ediyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ADANA KOZAN'DA SAĞANAK, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın