MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ali Ün Kozan Basınıyla Kahvaltıda Buluştu

MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ali Ün Kozan Basınıyla Kahvaltıda Buluştu

MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ali Ün ilçemiz Kozan’ın nezih ve kaliteli mekanlarından birisi olan Coşkun Büfe’de Kozan basını ile bir araya geldi.

Saat 10.00’da başlayan kahvaltı ikramının ardından açılış Konuşmasını yapan MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı katılımcılara teşekkür ettikten sonra MHP’den aday adayı olan eski Adana Numune Hastanesi Kurucu Başhekimi olan Mehmet Ali Ün’ü çok eskiden beri tanıdığını ve iyi bir ülkücü olduğunu belirterek basına tanıttı ve sözü Ün’e devretti.

MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ali Ün kahvaltıya katılan konuklara, basına ve ilçe başkanına teşekkür ettikten sonra kendisi hakkında bilgilendirme yaptı ve aday olması durumunda gündeme getireceği Kozan, Ceyhan ve Yumartalık gibi ilçelerin sorunlarını dile getirdi.

Ceyhan doğumlu olduğunu belirten Mehmet Ali Ün, uzun yıllar Adana Numune Hastanesinde Baş Hekim olarak görev yaptığını ve hizmetlerinden dolayı bölgemiz insanlarının kendisini çok iyi tanıdıklarını söyledi.

Kahvaltıya ev sahipliği yapan MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı ve MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ali Ün’ün yanı sıra MHP Adana İl Başkan Yardımcısı Mustafa Tanrıverdi, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Yağbasanlar, Taş Medreselilerin Adana İl Başkanı ve Kozan Başkanı Yavuz Aktaş, Ülkücü İşçiler Başkanı Hacı Uçar ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

DSCF1297

DSCF1304

DSCF1299

DSCF1300

DSCF1301

DSCF1302

DSCF1303

DSCF1305

DSCF1306

DSCF1311

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursiyeri Sınavı İlk kez Kozan'da Yapıldı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın