KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

MHP Adana’da aday adaylarını tanıtıyor

MHP Adana’da aday adaylarını tanıtıyor

MHP Adana’dan 74 aday adayı için 16 Eylül 2015 Çarşamba günü toplu tanıtım programı düzenlenecek.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı, 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri kapsamında başvuruları kabul edilen milletvekili aday adayları için tanıtım toplantısı düzenliyor.

ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 18.00’DE…

16 Eylül 2015’te Çarşamba günü Seyhan Oteli’nde saat 18.00’da gerçekleştirilecek olan toplantıda, MHP Adana’dan aday adayı olan isimler, kamuoyuna takdim edilecek. 74 aday adayının tanıtılacağı etkinlikte, genel başkan yardımcıları, milletvekilleri, belediye başkanları da hazır bulunacak.

İL BAŞKANI YUSUF BAŞ

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, “Halkımızın kendi geleceğini tayin edecek yönetim kadrolarının oluşmasını sağlayacak 1 Kasım seçimleri, hem ülkemiz için hem de bulunduğumuz coğrafya açısından büyük önem arz etmektedir. Büyük acıların yaşandığı, büyük bedellerin ödendiği, ülke bütünlüğünün, Müslüman coğrafyanın en ağır saldırılarla tehdit edildiği bir dönemde Yüce Milletimizin  engin feraseti, muazzam irade ve hissiyatı 1 Kasım’da tezahür edecek, Kurtuluş Savaşı’na öncülük etmiş Adana ise, aynı feraset, irade ve hissiyata en iyi tercüman olacaktır inşallah” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan’ın kararı Paşinyan’ı şoke etti
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın