MHP Adana’da seçim çalışmaları milletvekili adaylarının tanıtımı ile başlıyor

MHP Adana’da seçim çalışmaları milletvekili adaylarının tanıtımı ile başlıyor

MHP Adana’da seçim çalışmaları önümüzdeki hafta içinde milletvekili adaylarının tanıtımı ile başlıyor…

–İl Başkanı Yusuf Baş:

Ya Allah, bismillah diyerek yola çıkıyoruz. Niyetimiz halis! Bunu bilen ve bize inanan hemşehrilerimizin desteği artarak devam ediyor. Yeni katılımlarla Adana’da daha da güçlenerek 7 Haziran’da inşallah yine zafer kazanacağız.

ADANA- Adana’da yeni bir zafer yazmaya hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana teşkilatları seçim çalışmalarına önümüzdeki hafta başlıyor.

varli

İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

MHP Genel Merkezinin milletvekili kesin aday listesini 7 Nisan’da YSK’na teslim etmesinin ardından Adana’dan aday gösterilen isimler, MHP Adana İl Başkanlığı koordinasyonundaki seçim çalışmalarına katılmaya başladı. Bu kapsamda halen milletvekilliği görevi devam ve aynı zamanda Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olan, listenin 2. sırasında yer alan Muharrem Varlı, 4. sırada bulunan Prof. Dr. Abdulkadir Yuvalı MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ı ziyaret ettiler.

YUSUF BAŞ

Adana’da yapılan hazırlıkları özetleyen Yusuf Baş, önümüzdeki hafta seçim çalışmalarının başlayacağını bildirdi. Hafta içinde milletvekili adaylarının tanıtım toplantısını gerçekleştireceklerini belirten Baş, “Ya Allah, bismillah diyerek yola çıkıyoruz. Niyetimiz halis! Bunu bilen ve bize inanan hemşehrilerimizin desteği artarak devam ediyor. Yeni katılımlarla Adana’da daha da güçlenerek 7 Haziran’da inşallah yine zafer kazanacağız” dedi.

MUHARREM VARLI

MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili 25. Dönem Milletvekili Adayı Muharrem Varlı da, “Milliyetçi Hareket olarak; diz çöken değil, diz çöktüren bir Türkiye’yi inşa etme gayesiyle mücadele ediyoruz. Teslimiyetçi iktidardan kurtulup, milliyetçi iktidarı kurmanın vakti geldi. Bu dava Ali’nin, Veli’nin davası değildir. Dolayısıyla hep birlikte, el ele vererek en iyi sonucu almanın gayretini vereceğiz” ifadesini kullandı.

11 nisan yuvali

ABDULKADİR YUVALI

MHP Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Abdulkadir Yuvalı ise, “İlim yuvalarında geçen hayatımda bundan sonra siyaset kurumu aracılığıyla aziz Türk milletine hizmet edecek olmanın heyecanını yaşıyorum. Tarihinde hiç kırık çizgisi olmayan, Edirne’den Kars’a her yerde aynı gönül diliyle konuşan Milliyetçi Hareket’in çatısı altında büyük Türk milletiyle birlikte yürümenin kıvancı içinde teşkilatlarımızın emrindeyim” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın