MHP Adana’ya İlgi çok yoğun!

MHP Adana’ya İlgi çok yoğun!

MHP Adana’dan aday adaylığı açıklamaları yoğun şekilde devam ediyor. Bir günde 5 kişi aday adayı olduğunu ilan etti.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Adana’dan 25. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde aday adaylığı tercihlerinde büyük ilgi görüyor. MHP Adana’da bir günde 5 isim daha adayı adaylıklarını ilan ettiler.

AĞCA, EDİS, YUVALI, YİĞENOĞLU, AK

MHP Adana il binasında yapılan aday adaylığı açıklamalarında günün ilk ismi, Dr. Mustafa ağca oldu. Ağca, parti binası dışında kurulan sahnede coşkulu kalabalığa hitap ederken, günün ikinci aday adayı eğitimci Mehmet Edis de yine partililerden önemli destek buldu. Prof. Abdulkadir Yuvalı da yoğun alkışlarla teveccüh görürken, hemen akabinde aday adaylığını duyuran isim Dr. Burak Yiğenoğlu oldu. Günün son aday adayı olarak açıklamada bulunan Meclis eski Danışmanlarından İsmail Ak da, büyük ilgi gördü.

“BİZ HAZIRIZ” MESAJI VERDİLER

Aday adayları, özellikle son 13 yılda uygulanan siyasi, iktisadi yıkım politikaları, içeride ise terör örgütünün dayatmasıyla onur kırıcı teslimiyet ve dışarıda devam eden kuşatma sürecinde Türkiye’nin yeni bir milli silkinişe ve hamleye ihtiyaç duyduğunu vurguladılar. Aday adayları, bunun ancak tek başına MHP iktidarıyla Türk milliyetçileri ve ülkücü kadrolarla mümkün olacağını kaydederek “Biz hazırız” mesajı verdiler.

agca
Dr. Mustafa Ağca

 

yigenogluu
Dr. Burak Yiğenoğlu

 

yuvali
Prof. Dr. Abdulkadir Yuvalı

 

edis
Mehmet Edis

 

i. ak
İsmail Ak

 

SGS_6354

SGS_6369

SGS_6383

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN