DOLAR 16,8171 0.28%
EURO 17,5489 0.25%
ALTIN 975,08-0,07
BITCOIN 3350044,31%
Adana
30°

AÇIK

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

MHP aday adayı Dilci, 10 trilyon dolarlık servete dikkat çekti
85 okunma

MHP aday adayı Dilci, 10 trilyon dolarlık servete dikkat çekti

ABONE OL
10 Mart 2015 13:22
MHP aday adayı Dilci, 10 trilyon dolarlık servete dikkat çekti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Pedagog-Ekonomist-Stratejist Ejder Dilci, MHP Adana’dan milletvekili aday adaylığını ilan etti. Dilci, Türkiye’yi süper güç yapacak ekonomik potansiyele dikkat çekti, milli geliri 100 bin Dolara çıkarmanın şifresini verdi.

ADANA – Pedagog-Ekonomist-Stratejist Ejder Dilci, hem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana’dan milletvekili aday adayı olduğunu hem de Türkiye’nin kurtuluş reçetesini ilan etti.

MHP Adana il binasında coşkulu bir kalabalık eşliğinde aday adaylığını açıklayan Ejder Dilci, yoğun ilgi gördü. Türkiye Cumhuriyeti’nin Türk milliyetçileri tarafından yönetilmesi gerektiğini savunan Dilci, bunun için Milliyetçi Hareket’in kadrolarının hazır olduğunu söyledi.

Dilci şunları kaydetti:

BAHÇELİ, OSLO VE DOLMABAHÇE PAÇAVRALARINI YIRTACAK

“Dün, İstiklal Savaşında kazmasını, bıçağını, tek tüfeğini alıp askerlik şubesi önlerinde gönüllü kuyruğa girenler vardı. Yine dün, diğer taraftan savaştan kaçmanın yollarını arayanlar, çocuklarını savaşa göndermeyenler de vardı. Bugün tarih yine tekerrür ediyor. Değişen hiçbir şey yok aslında. İstiklal Savaşının Şehit ve Gazilerini de yürekten selamlıyorum. Taş duvarların arkasında türlü işkencelerle sağlıklarını kaybeden taş medreseliler, sizleri de gönülden selamlıyorum. Biliyorum, koştuğunuz davada çıkar yok, riya yok, sadece Türk-İslam ülküsü, ahlak ve fazileti var. 96 yıl önce önümüze konan Sevr paçavrasını yırtan Mustafa Kemal ve arkadaşları vardı. Şimdi de Oslo ve Dolmabahçe paçavralarını yırtacak Sayın Devlet Bahçeli ve onun ülküdaşları var. Ey Türk Milleti; bu ülkede son dere çağladıkça, son ırmak aktıkça, son bulut yağmurunu verdikçe, son ülkücünün ocağı tüttükçe senin ilini, töreni kim bozabilir! Milliyetçi Hareket’i kapatacaklarmış! Milliyetçi Hareket’i boğmaya tufanlar bile yetmez!”

DSCF1082

SÜLEYMAN ŞAH TOPRAĞINI VE 17 EGE ADASINI İŞGALDEN KURTARACAĞIZ

Dilci “Milliyetçi Hareketin iktidarında Kıbrıs’ta taviz olmayacak, Kırım’da taviz olmayacak, Kerkük’te taviz verilmeyecek! Türk Milletini hiç bir ferdi Dünyanın hiçbir yerinde ağlamayacak. Çünkü, Devletin başına Devlet gelecek, milliyetçi kadrolarla yüzler gülecek. Milli Eğitim alanında projelerimizle, milli ve manevi değerlere inanan bir gençlik yetişecek, eğitim  sistemini, içine düşürüldüğü girdaptan, uçurumdan kurtaracağız. 4+4+4 rezaletine son verip eğitimi yüzde 100 milli hale getireceğiz. 2071’in gençliğini yeşertecek ve yetiştireceğiz. Türk toprağı Süleyman Şah ve Ege Adaları işgal altındadır. Ege denizinde bulunan 17 adamız  2004’ten beri Yunanlılar tarafından işgal edilmiştir. Bunları kurtarmak bizim görevimizdir ve kurtaracağız.” şeklinde konuştu.

DSCF1084

“UYUYAN” 10 TRİLYON DOLARLIK SERVETİ İŞARET ETTİ

Ekonomist-Stratejist Ejder Dilci “Petrol Kanununu değiştirip milli hale getireceğiz. Başta krom, demir, bor olmak üzere madenlerimizi ham halde değil, işlenmiş oyarak ihraç edeceğiz. Bor mineralinin nanoteknoloji yoluyla geliştirilip ondan sonra Dünyaya satacağız. Toryum ve Karadeniz’in altındaki Gaz Hidratı uygun teknoloji ile işleyip hem ülkemizin enerji  açığını ortadan kaldıracağız, hem de bütün bu çalışmalar sonucu milletimizin hazinesine 10 Trilyon Dolar gibi bir katkı sağlayacağız. Diğer kaynaklarımızla birlikte işte o zaman kişi başına milli gelirimizi 100 bin Dolarlara çıkarmak hayalden gerçeğe dönüştürmüş olacağız. Özetle bir taraftan milli ve manevi değerleri yücelten projelerimizin yanında maddi zenginliklerimizi de en verimli şekilde değerlendirmek suretiyle Dünyanın süper gücü olmaya adım atmış olacağız” diye konuştu.

Büyük ilgi gören ve MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca’nın da hazır bulunduğu açıklamanın ardından MHP İl Başkan Yardımcıları Murat Uçtu ve Sedat Özer Ejder Dilci’yi kutlayarak başarılar dilediler.


    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.