MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, MHP Adana İl Başkanlığı’nı ziyaret etti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, MHP Adana İl Başkanlığı’nı ziyaret etti

Öztürk:

–Biz iktidar olsak, daha kafadan terör örgütünün yarısı silah bırakır. Nedeni de şudur; çünkü bizim bu konudaki net tavrımızı ve duruşumuzu herkes bilir.

— Adana ve Mersin Büyükşehir Belediyeleri, tesadüfen Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçmiş belediyeler değil. Bana göre, İlahi bir planın ilk adımı bunlar.

oktay3

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk “Biz iktidar olsak, daha kafadan terör örgütünün yarısı silah bırakır. Nedeni de şudur; çünkü, bizim bu konudaki net tavrımızı ve duruşumuzu herkes bilir.” dedi.

oktay2

YUSUF BAŞ’TAN KİLİM VE BOZKURT HEYKELİ

Oktay Öztürk, 7 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olduğu Mersin’deki seçim çalışmalarına katılmak üzere uçakla Adana’ya geldi. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, MHP Mersin İl Başkanı Sebahattin Kılıç, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran, Sarıçam İlçe Mehmet Koca, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ve il divan heyetince karşılanan Öztürk, MHP Adana il binasında misafir edildi. Başkan Baş, Oktay Öztürk’ün ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını, şeref verdiklerini belirterek kendisine bir kilim ve Bozkurt heykeli hediye etti. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Öztürk ile Mersin’den gelen ve Adana’daki yaklaşık 200 kişilik heyete kahvaltı vererek seçim çalışmasına ilişkin istişare yapıldı.

İLAHİ BİR PLANIN İLK ADIMI BUNLAR

Burada geliş amacıyla ilgili basına açıklamada bulunan Oktay Öztürk, “Zaten arkadaşlarımız, teşkilatlarımız çalışmaları başlatmıştı. Biz de bu çalışmalara resmiyet kazandırmak üzere geldik. İnşallah güzellikler daha büyük güzelliklerin kapısını aralıyor. Adana ve Mersin Büyükşehir Belediyeleri, tesadüfen Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçmiş belediyeler değil. Bana göre, İlahi bir planın ilk adımı bunlar. Buradan Allah nasip ederse 7 Haziran’da, bütün beceriksizlikleriyle, bütün ihanetleriyle, insana duydukları bütün saygısızlıklarıyla bu milletin üstüne külfet yükleyenlerden yine bu milletin gayretiyle kurtulacağız. Bu güzellikler, böyle bir yol açıyor. Allah, bu milletin akıbetini inşallah hayırlı etsin. Yeniden olması gereken güzelliklere ulaşabileceğimiz kulvara ulaşmış bulunuyoruz. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip edecek inşallah. Allah korktuğumuzdan emin, umduğumuza nail eylesin” diye konuştu.

oktay4

BİZ İKTİDAR OLSAK…

Bir soru üzerine gündemi değerlendiren Oktay Öztürk, “Bize ‘Siz iktidar olsanız, terörü nasıl önleyeceksiniz?” diye soruyorlar. O cevabı burada da vereyim. Biz iktidar olsak, -ki olacağız inşallah- daha kafadan terör örgütünün yarısı silah bırakır. Nedeni de şudur; çünkü bizim bu konudaki net tavrımızı ve duruşumuzu herkes bilir. Geriye kalan yarısına da, devletin devlet olduğu hatırlatılsın yeter. Biraz geriye gidersek, Hafız Esat döneminde Türk Silahlı Kuvvetleri’mizden bir Paşa gitti Suriye sınırında sadece bir beyanat verdi. Ne oldu? Şu anda İmralı’da lüks içinde misafir edilen bebek katili Suriye’den apar topar sınır dışı edildi. Nereden nereye gelmişiz. Amerika’yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Sadece kaybettiklerimize geri dönelim, biz bu meseleyi hallederiz” sözleriyle kararlılıklarını bildirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın