MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan Kozan Belediyesini ziyaret etti

MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan Kozan Belediyesini ziyaret etti

DSC_3077

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İstanbul Milletvekili  Engin Alan, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı(TÜRKAV) Şubesi’nin düzenlediği konferansa katılmak için geldiği Kozan’da belediyeyi ziyaret etti.

Parti teşkilatı ve belediye ziyaretleri için Adana ve Mersin’e gelen Milletvekili Alan, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Kozan Şubesi’nin Belediye Sineması’nda düzenlediği “Zulme gülen adam Engin Alan” konulu konferansa da konuşmacı olarak katıldı.

DSC_0097

Kozan İlçesine gelişinde kalabalık bir partili topluluğu tarafından karşılanan Alan,  konferans öncesinde partisinin ilçe teşkilatını ve belediyeyi ziyaret etti.

Parti binasından belediyeye kadar yürüyerek gelen Alan’a vatandaşlar yol boyunca sevgi gösterisinde bulundu.

Milletvekili Alan’ı makamında konuk eden Belediye Başkanı Musa Öztürk, Alan’ın uzun süre çilehanede kaldıktan sonra, iadeyi itibarla tekrar toplumun arasına ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne döndüğünü hatırlattı.

DSC_3097

Başkan Öztürk,  Türkiye’yi karış karış dolaşarak ülkenin içinde bulunduğu olumsuz koşulları anlatan Alan’ın Kozan ilçesine gelmesinden şeref duyduklarını ifade ederek Alan’a teşekkür etti.

Milletvekili Engin Alan ise Adana’da kendisine gösterilen ilgi, sevgi ve misafirperverlikten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Öztürk,  Milletvekili Alan’a, belediyeyi ziyareti anısına bir plaket sundu ve  yöreye özgü Türkmen kilimi hediye etti.

DSC_3061

Belediyedeki programın ardından, Engin Alan ile beraberindeki MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, MHP İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, MHP İlçe Başkanı Mehmet Sevgili ve Belediye Başkanı Musa Öztürk, konferansın düzenlendiği sinema salonuna geçti.

Alan, konferansta yaptığı konuşmada, cezaevinde geçirdiği 4 yılı anlattı. Hükümetin çözüm süreci ve yeni Türkiye anlayışına ilişkin eleştirilerini dile getiren Alan, yurtiçinde ve yurtdışında yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği konuşmasını vatandaşların sorularını yanıtlayarak tamamladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gürer: “AKP, tarımdaki tehlike çanlarına kulak tıkıyor”

Konferans sonunda TÜRKAV Başkanı Kürşat Sedefoğlu ve Belediye Başkanı Musa Öztürk tarafından Milletvekili Alan’a plaket ve çiçek sunuldu. Sinemadaki konferansa MHP Milletvekili Ali Halaman da katıldı.

DSC_3110

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın