MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı’dan KozanBilgi.Net’e Ziyaret

MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı’dan KozanBilgi.Net’e Ziyaret

MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten dolayı MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı’ya teşekkür eden KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga Atlı’ya İlçe Başkanlığı görevinde de başarılar diledi.

MHP’nin Kozan ilçesindeki çalışmaları ve yaklaşan genel seçimler nedeniyle bilgi paylaşımında bulunan MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı “AKP’nin gerçek yüzünü ve ihanetini artık her kes görüyor. Hizmetleri belli, beceriksizlikleri belli. İç politikada ve dış politikada beceriksizliğin yanı sıra tamamen ihanet içerisinde bir hal almıştır. Attığı her adım, yaptığı her olay tamamen ihanetlerle dolu. Artık Türk Milleti bunun farkına varmıştır. Allah’ın izniyle inanıyorum ki, bunların zulmünden, konuşamayan büyük bir sessiz çoğunluk var. Bu çoğunluk sessiz sessiz sandığa gidecek ve gerekeni yapacak.” dedi.

Atlı ayrıca yaptığı konuşmasında “KozanBilgi.Net okurlarına şu mesajımı vermek istiyorum. Türkeş Manga’yı ve ailesini çok iyi tanıyorum. Arkadaşlarıma KozanBilgi.Net’in tarafsız, dürüst, samimi bir haber kaynağı olduğunu anlatıyorum. Sizin yayınladığınız haberlerin tamamen doğru olduğuna, samimi olduğuna memleket, millet adına hizmet ettiğinize inanıyorum” dedi.

Daha sonra KozanBilgi.Net’i ziyaret eden MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Ali Demir’le MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ve Adana Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Veteriner Hekim Üzeyir Can bir süre sohbet ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MSB acı haberi duyurdu: 1 askerimiz şehit

resim2

MHP Kozan İlçe Başkanı Sayın Nihat Atlı’ya nazik ziyaretlerinden dolayı KozanBilgi.Net Yönetimi olarak teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın